eifu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänud. See on juba suht mõistlik variant.

Tänud vastuse eest. Praegu, kahjuks, oktoobri jooksul, 150 miinimum, ja ateena puhul tuleks ka otsa ca 50 euri et sinna kos'ilt jõuda. Hetkel tundub, et vähemalt oktoobri jooksul kõik variandid tuleks 200-250 miinimum hehe.

Sitsiilia pilet peaks olema 69 euri edasi tagasi, üks ots vist oli 55 euri, täpselt ei mäleta kust leidsin. Maltal Sliema ilmselt kõige mõistlikum koht, ööelu eelkõige Paceville's (Sliemast ca. 3-4km kaugusel).

Eh, sorry, vaatasin just uuesti, nüüd kõik teie välja toodud bussid olemas. Eelmine kord kui vaatasin, olid näha vaid pooled neist. Ei teagi mis probleem oli. Tartust ei lähe õhtuti, aga Tallinnast tundub kõik täiesti okei hetkel.

Ja tänud!

Tänud seniste kommentaaride eest. Ning pool tundi enne lendu lennu jaama jõudmine pole tõesti mingi probleem....käsipagas ja online tsekkinn. Hansabuss ei lähe lennujaama, ja ecolines teeb teadlikult mingid delayd sisse. Ja 10 mintsa kohalejõudmise ja lennu vahel on tõesti tiba vähe...eriti siis arvestades et tõesti ei tea kunagi teada kus võivad mingid suured teetööd olla, või on lihtsalt riia ringil ummik.

Teoreetiliselt minek ilmselt Pärnust. Aga kuna ma tegelikult suurema osa ajast niikui nii tartus elan, siis ka sealt liikumine poleks üldse mingi probleem. Tallinn on variant kuigi mitte liiga hea. Tavaliselt Tlna bussid tulevad ka Pärnust läbi, Lux special vist seda isegi ei teinud vähemalt graafiku järgi ehk siis tal mõni probleem rohkem kui lihtsalt suurem hind.

Takso...võib mõelda.

Peab veel tiba uurima ja siis ilmselt kella 2-sele bussile homme öösel minema hehe, ei ole ka liiga hull. Ilmselgelt saab otsus taas viimasel minutil tehtud. Nagu tavaliselt.

Aga mõistlik oleks kui bussifirmad ka jõuaksid arusaamale et neil üks kellaaeg veel puudu millega saaks tegelikult kindlasti raha teenida.

Ah jaa, kui keegi nüüd kogemata peaks avastama et ta autoga liigub samal hommikul varakult siis...