A. Graub erg

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käisime Almyros Natura hotelli ühel pärastlõunal vaatamas. On õige, et rand on suhteliselt vaikne, kuid hotell ise on tüüpiline kombinaathotell, kus vaikusest, ja rahust asi kaugel. On küll õige, et hotell tundus olevat suhteliselt uus.

Hotelli vahetus läheduses asub aga noobel Restia Suites (www.restiasuites.gr). See tänavu aprillis avatud ainult täiskasvanute majutusasutus tasub ka üle vaatamist.

Andreas Grauberg

Selle hotelli kodulehelt ei leidnud, mitu tuba seal on? Sellest selguks, kas on tegemist vaikse hotelli või tingel-tangel kombinaathotelliga.

Andreas Grauberg

Oleme praegu Korful ja käime sellest iga päev mööda. Kord astusime kogemuse saamiseks ka sisse ja õuele. Ühelt rõdult kuuldus ka eestikeelset telefonikõnet. Nõustun "reggie" eelkirjutatuga. Tänavaäärsed toad võivad ehk lärmakad olla, kuid hotelli tiib laieneb ka õuele, kus on kindlasti vaiksem.

A. Grauberg

Oleme praegu Korful. Vastab tõele. Huvitav tähelepanek, et itaallaste käes olevad söögikohad on valdavalt kaarditerminalidega varustatud. Itaallased on sellest lihtsast tõest kreeklastest enam aru saanud, et parem loovutada 3% pangale, kui anda kaardikliendid konkurendile.

A. Grauberg

Kaardilt näeb, et ca 22-24 km "pealinnast" Korfust lõunas. Läheme homme-ülehomme ja vaatame üle, mida Seabird endast kujutab ja anname teada.

A. Grauberg