Us

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

10 meeldimist
1 postitust
17 kommentaari
Viimased kommentaarid

Täiesti ok firma - normaalne omanik ja motiveeritud töötajad.

Üldiselt elu on näidanud, et tegijad lihtsalt teevad ära, ilma suurema mölata. Need kes valjuhäälselt unistavad ja fantaseerivad, aga jäävadki unistama ja fantaseerima. Reaalsuses pole neil ei piisavalt raha ega pealehakkamist.

Naljakas asi selle juures on veel see, et tihtipeale unistajad / fantaseerijad elavad enda loodud fantaasiamaailma nii sisse, et hakkavad ennast tasapisi täitsa tegijaks pidama :)

Ainus inimene, kes teab ammendavat vastust küsimusele kui ohutu see reis sulle võib olla, on sinu raviarst. Kusjuures ta teab ka seda, et mis riike see lennuk läbib, vähemalt minu oma teadis kui ükskord Moldaaviasse tahtsin minna.

Miskipärast kipub sellel "alati hea kliimaga lõunaosaga" saarel kahtlaselt palju neid "ebaõnne" otsa komistajaid olema.

Olen ise Tenerifel Costa Adejes paar aastat tagasi sügisel korralikult haigeks külmetanud ja tunnen veel mitut inimest, kel seal eri aegadel tänu halvale ilmale rannapuhkus lörri on läinud.

Aga alati räägivad teatud kohalikud eestlased (ikka need kelle sissetulek sõltub sinnatulnud kaasmaalastest) suurest-suurest erandist, mis nüüd juhtus olema.

Suur erand ja ebaõnn minu eesel :) Sügisest suveni võib seal suht sama suure tõenäosusega halb ilm olla kui näiteks Vahemere ääres.

Türgis ei otsita üürikortereid kuulutuseportaalidest.Võimalus kohalike eestlaste tähelepanu püüda on suurem kui endast veidi rohkem ülevaadet anda. Kõik veidigi aktiivsed väliseestlased on kohanud piisavalt igasugu saamatuid ullikesi kaasmaalasi, kes tihtipeale jäävad risuks kaelapeale.

Riina (reisilemb) peab ennast nutikaks tegelaseks.

Algselt oli tema eesmärgiks siin foorumis inimeste maha rahustamine (ärge muretsege, keegi pole reisist ilma jäänud ja kes tahavad saavad raha tagasi).

Nüüdseks on tema peakeses küpsenud Trip.ee vastane kättemaksukampaania, mis seisneb nii selles kui muudes teemades üleüldise segaduse külvamises.

Kuigi tema aju polnud ka enne kuigi heas töökorras, siis nüüdseks on selle tegevuses märgata juba tugevaid anomaaliaid.

Sellegipoolest on mõnedki tema sööda juba alla neelanud.

Peterino, tänan tähelepanu juhtimast, nüüdseks ebakorrektne link vahetatud korrektse vastu.

Alguses üritas oma tegudest lähtuvatest tagajärgedest kõrvale hiilida "paragraahve" loopides, kuna pole juriidiliselt antud firmaga seotud.

Nägi et see ei anna tulemust ja muutis taktikat. Nüüd siis üritab emotsioonidele rõhudes vingerdada. Eks igaüks, kes seda teemat lugenud ja helisalvestisi kuulanud, saab ise otsustada kas ükski antud isiku suust väljunud sõna on midagi väärt.

http://www.parnupostimees.ee/227540/noortele-meeldivad-kanepist-roivad

Njah, mõned inimesed kah ootasid kunagi koonduslaagris pesemisruumis, olles mures ja teadmatuses, et ehk laabub kõik.

Tegelikult võiks peale selle saaga lõppu (see peaks praeguseks ka keskmise lamba aju omavale isikule selge olema kuidas see lõpeb) trip.ee keskkonnas suurelt välja panna kõigi antud firmaga seotud isikute nimed ja fotod (tervitades "reisilemb´i ja tinku´t") koos hoiatusega. Sest nad teevad seda muidu jälle.

Ilmselt kui üks teatud Hr/Pr siin veel umbes paarkümmend korda korrutab, et ta ei ole antud ettevõttega seotud, siis hakkab ehk ise ka uskuma seda.

Ja see võib talle isegi kasulik olla - krimasi ju soolas ning ehk saab siis kuidagi süüdimatuse kaardi lauale käia :)

See, et üks isik suudab mitme eri ip aadressi pealt eri kasutajaid luua, poleks midagi uut. Igas kodus / kontoris on mitmeid arvuteid ja nutiseadmeid, tihtilugu ka erinevate teenusepakkujate internetiühendusi.

Tripp, tänud kaasa mõtlemast aga - olen Istanbulis veetnud päris palju öid aegade jooksul, nii et saan aru mida mõtled.

Aga sellegi poolest selles linnas hängimine mind eriti ei eruta ning tasuta hotelli ja sealt jälle lennujaama kolistamine veel lisaks :)

Tänud k!

Lähen tuttavale Alanyas elavale eestlasele külla. Ikka kliimapagulus. Hotellid on tõepoolest hetkel väga soodsad.

Mõistliku hinnaga lennuleide oleks veel teretulnud (see tagasituleku öö Istanbulis pole eriti ahvatlev, aga kui midagi paremat ei laeku, siis muidugi käib see kah).