kypsisekarp

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
14 kommentaari
Viimased kommentaarid

Hei. Sõidaks lähiajal (19.juuli viimane aeg) Poola poole kui keegi minemas on? kypsisekarp@hotmail.com

Ma ka hetkel Yangshuos. Laaberdan niisama ringi. Hetkel üks eesti sõber kah mul siin külas. Võtke ühendust kui keegi eesti rahvas Yangshuosse või Guilini satub! Rolleri peaks kätte saama isegi 60rmb eest. Eks oleneb ka kes küsib ja kust küsib. Guilinis on kah üks eesti tüüp ja ta ostis mingi aeg endale motika aga siis ta sõitis kraavi sellega nii, et ei tea täpselt mis tal sest edasi sai. Ma olen siin juba ligi kolm kuud eland nii, et saan kedagi aidata äkki.

A ja keegi äkki oskab oma kommentaari lisada selle "Rossiya" rongi kõige odavama koha kohta? Oleks nõus olema 50nekesi ühes rongis. See kuidagi tundub turvalissem kui neljakesi mingite võõrastega kupees. Hinna suhtes, et tundub natuke imalik et Pekingist Ulan Odesse on $391 ja sealt Trans siberia Rossiya rongiga on Moskwasse $279? Vahemaad hinnaga võrreldes peaks hind vastupidi olema?

Ma paiknen hetkel Yangshuos Hiinas. Mõte oli et võiks selle rongiga tagasi minna millest te siin räägite. A ma üksi ja pisike naisterahvas, et kuidagi ei tahaks seda reisi üksi ette võtta. 10s juuli on mul viisa viimane päev ja selleks ajaks pean siit jalga laskma. Keegi ei viitsi sõita juuni lõpp, juuli algus seda teed tagasi (mitte läbi mongoolia)??..Ma ise istun rongile Gulinist ja siis Pekingisse arvatavasti. Või siis kotimees äkki jagab onformatsiooni kust ja paljuga tagasi pileti said? Ma otsin siin odavaid variante kuidas koitsa tagasi tulla.. Hüppaks äkki kampa kui keegi samal ajal kuskilt tagasi liigub?

Tänud, booking.comi ei teadnudki..

Varrasvist mingit odavat hotelli keegi tead äkki?

Tere, on vaja olla Varssavis 12.mai hommik kell 9. Kui keegi sõidab enne seda sinna ja oleks koht autos vaja, siis pakuks seltsi.

http://www.flytap.com/World/en/TAP/Homepage/ Roomast, Frankfurdist, Genfist. Kõige odavam AirBaltikuga või Ryanairiga Baltikumist.

Ühesõnaga läheb veel aega:)

On keegi kuulnud mis sest viisavabadusest nüüd saand on? Kuidas edeneb?

Kuu paar tagasi kirjutasin reisieksperti ja seal tuli mulle pakkumine 6800 Stockholm-Miami-München. Küsige pakkumisi seal ma arvan.

Ma siin üritan pidevalt silma peal hoida erinevatel lehtedel, mis ma leidnud olen, aga äkki on kellegil mingit head nippi või on silmand viimasel ajal, kuidas saada kõige odavamini Porto Alegresse? Üheotsa piletist olen huvitatud. Üldiselt kuupäevad pole olulised, aga mida varem seda parem. Aga põhimõtteliselt kui tuleks mingi eriti hea pakkumine, võin ka suveni oodata. Suveks tahaks läinud olla. Tänud!:) . . . Lause algab suure algustähega! Trip.ee

Seda ma piilusin kah jah, aga see max lubatud kohaloleku aeg 1 kuu on kahtlane. Tahaks rohkem, aga see on hea variant. Tänud.

tervist..ma siin tallinnas uurin ja puurin mingeid paremaid pakkumis miamisse lendamiseks..mõte oli minna võibolla riia-dublini-miami kaudu. kas keegi on äkki märgand kuskil mingeid häid pakkumisi viimasel ajal? mul juba nendest erinevatest lehtedest silme eest kirjuks läinud.