vasikas

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meil maksti kogu lugu First Choice poolt kinni. Esialgsed Londoni piletid läksid lihtsalt tühja, ümber vahetama neid ei hakanud kuna see oleks sama palju maksnud kui uute ostmine. Õnneks maksab selle lisakulutuse loodetavasti Eesti poolne kindlustus kinni, jumal tänatud, et on olemas reisitõrke kindlustus. Ja ega mul muud varianti polnudki kui uued piletid osta, sest Dominikaanist lahkumise kuupäeva saime me teada kõigest 24h enne väljalendu.

Me ka reisilt tagasi. Kokkuvõttes on muljed 10 palli süsteemis nõrk 7. Hinde tõmbab alla tegelikult mu enda pirtsakus ja võib olla liiga suured ootused, mis ei saanud täidetud. Hotell Riu Merengue oli super. Iga koht kuhu meie turistidena oma jala tõstsime oli nö spotless puhas. Söökide valik oli minusuguse niru koka jaoks väga lux. First Choice iga läheks reisile veel ja veel. Dominikaani tagasi aga mitte. Mis mind lõpuks väga hakkas häirima oli see, et kuna ma olin seal ikkagi veel suht väikese lapsega, siis ei julenud hotelli territooriumilt väga omal käel koperdama minna, seda siis puhtalt kohalike häid soovitusi kuulda võttes. Lõpuks hakkasingi ennast nagu puurikoer tundma. Ja veelkord sain kinnitust, et 2 nädalat on varbad veel olemiseks liig mis liig. Võtsime reisi küll ainult üheks nädalaks, aga tuhapilve tõttu pandi meile 4 lisapäeva otsa. Otsustasime peesosid mitte vahetada jas dollaritega saime suurepäraselt hakkama. Delfiinid said vaadatud, nagu arvata oligi läksid need ilusad ja arukad loomad tervele meie perele hinge. Outback Safari oli ka suht asjalik, kuna see oli ainus viis kuidas me tegelikult kohalikust elust-olust mingisugusegi maitse suhu saime. Igatahes järgmine reis peab toimuma kuhugi suurlinna tuledesse, sest just neid ma hakkasin peale seda reisi igatsema. :)

Ei küsi nad seal lennujaamas midagi ega siis check in tegijat ei huvita palju sa oma pileti eest maksnud oled, kes selle eest tasunud on või kuidas seda tehtud on. Peamine ikka see, et sul oleks bronni kinnitus olemas ja asi ants.

Me läheme First Choicega. Vaatasin, et netist saaks ka piletid Ocean isse hea hinnaga, aga kuna osta saab ainult kindla kuupäevaga pileteid, siis ei hakka ilma pärast neid ette ostma. Aga kas ise seal siis pilte teha ei või jah? Kas te vahetasite Eestist minnes peesosid ka või võtsitegi ainult dollareid kaasa. Tavid valuutavahetus ju täitsa pakud dominikaani raha kuigi ega ma ei tea kui hea see kurss on.

Tahtsin veel küsida, et kui kaugel täpsemalt see Ocean World Riu Merenguest on? Endal plaan sinna kindlasti minna. Ja mul tekkis veel üks küsimus lennukis istumise kohta. Kas see lisatasu lennukis koos istumise eest on ka asjakohane? Või on siiani kõik saanud koos sõprade/pereliikmetega kõrvuti istuda ilma selle eest ekstra maksmata? Piletite pealt lugesin välja 3x transfeer hotelli kas see on automaatselt return transfeer ka, mitte et hotelli viiakse ära ja tagasi vaata kuidas ise saad.

Oh, tänud pika kommentaari eest helen. Hotelli koha pealt on süda kohe rahulikum, aga ilm paneb nüüd veic pabistama, kuigi me läheme teist ju pea kuu aega hiljem sinna. Ehk jõuab ilm veel normi keerata selle ajaga.

Samuti 15 aprill, tagasi nädala pärast. Hotell on ClubHotel Riu Merengue.

Nüüd siis umbes-täpselt kolm nädalat enne reisi meil ka dokumendid käes. Süda kohe rahulikum.

Meil ka siis reis Dominikaani soetatud. Unistus seljakotireisist Kariibidele jääb mul kaugemasse tulevikku, sest 3-aastast poega seljakotti kaasa pakkida ei taha. Ilma lapseta reisija ma ka pole, seega minu jaoks ainus ja õige variant on kokku koguda kogu oma väike, aga kirju meeskond ja minna mugavamat teed pidi oma unistusi täide viima. Valituks osutus Riu Merengue. Mineku aeg aprilli keskpaik. Hind tuli keskmiselt 11 600 näkku nädalase holiday eest. Keskmiselt ütlen ma sellepärast, et lapse eest sai pm täishind makstud, aga ma olen enam kui kindel, et tema võtab sellest reisist veel enam kui me ise mehega. Nädal jääb kindlasti väheseks, selles olen ma juba praegu kindel, aga mis ma siin ikka keerutan, raha pole. Natsa nagu on ka, aga mitte nii palju, et hetkel 50 kilo reisi alla matta. Mu aga paar kysimust ka. Nimelt ei toimi mul see API leht kus info peab sisestama. Mitu korda olen üritanud ja omateada on mul kõik õigesti sisestatud. Samuti ei loe ma kuskilt välja, et keegi oleks oma piletid saanud kätte lennujaamast firstchoice letist. Mulle aga just seda varianti selle vale aadressi sisestmise pärast pakuti täna kui neile helistasin Uk sse. Et siis lähengi päev enne lendu sealt läbi ytlen oma bookingu numbri ja saan piletid??? Igalt poolt loen välja, et tehke ikka kindalks, et teil on piletid paar nädalat enne reisi OK jne, aga mul pole ju siis üldse aega midagi muuta kui miskit nihu peaks olema. Oehh...tegelt ma nii saamatu ja hädaldis pole, aga mulle kohe mitte ei meeldi asju viimasele hetkele jätta. Ja üks lollakas küsimus veel. Ma olen ennegi kaugreisi lennukiga lenanud, aga kas need Thompsoni lennukid on ikka ok. Ses mõttes, et 10 tundi paigal istuda on ilmselge piin paljude jaoks ja kui pole ruumi absull, siis on see lausa õudusunenägu juuu. Küsimus tekkiski sellest, et täna see kutt kes tel vastas teeninduskeskuses pakkus mulle seda Premium klassi nii suure õhinaga, et ma hakkasin juba kahtlema, et kas siis "lihtsad inimesed" pannakse puuri? Seal nagu üldse olla ei kõlbagi ja maksta 420 naela ehk siis 35 prossa ekstra kogu puhkuse hinnast ainuyksi sellepärast et saaks lennukis 50 cm lisaks liiklemisele, natuke jooki rohkem lyrpida ja ehtsast nahast istmetel 20 tundi istuda ei tundunud nagu eluliselt tähtis valik mu jaoks.

Ilusat talve jätku soovides, M vasikas Tartust