janekl

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

1 meeldimist
9 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olen käinud 3 korda iseseisvalt Ungaris etapil. Reisifirma ei anna sellise reisi puhul mingit lisaväärtust. Osta internetist pilet etapile, otsi soodsamad lennupiletid ning broneeri hotell. Ungaris on telkimisvõimalused organiseeritud raja vahatusläheduses. Igal juhul soovitan. Emotsioon garanteeritud!

Nädala aega tagasi võttis kogu see protseduur aega 2h, sisaldades piisavalt pikka tollijärjekorda BKK-s, bussisõitu ja check in-i DMK-s. Bussisõit võttis sellest 50 min, ilma ummikuteta. Tegemist oli tööpäevaga ja hommikuse ca kl 9.00 kellajaga.

Suured tänud! Kas ma just Balit pelgan aga loetu põhjal tekkinud überturistikas mulje tekitab tõesti vastakaid emotsioone. Aga nii palju kui ka ei otsi, jõuan lõpuks ikka ringiga Balile tagasi. Hetkel üks alternatiiv on Semarang ja sealt bussiga Yogykartasse.

Plaanis on pigem kultuur ja loodus. Päevitaja ei ole, kuid paar korda mõnusal rannal vedeleda oleks hea. Sooviks muidugi paljusid ja erinevaid piirkondi väisata, kuid aeg paneb piirid. Komodo oleks ju ka vaffa. to Tera - saan aru, et olid Yogya piirkonnas? Kaugele sealt rannad jäävad?

Ehk oskate soovitada Tai viisateema jätkuks. Kas on vajalik Tai viisa(transiit), kui kasutan BKK lenujaama vaid ümberistumiseks kaks korda? Sisenemine ja väljumine riigist jäävad 15 päeva sisse. Olemas lennupiletid via BKK. Ette tänades

Kõige kiirem, turvalisem ja odavam! Peterburi kõigis viies raudteejaamas on ka metroo peatused.
Kui aga siiski soovid kasutada taksot, siis pead arvestama pidevate ummikutega. Ametlike taksosid on vähe, samas iga ziguli on takso. Tõsta aga käsi püsti ja lepi hind kokku. 30 min sõittu välismaalasele peale tingimist maksab ca 400-500 rubla.

Suured tänud. Mis ilm detsembris seal oli? Kuidas hinnatase? Kuidas hotellide hinnatase? Ise plaanisime antud piirkonda rohkem puhkuseks kasutada, kuna eelnevalt tuleme Hiinast matkamast.

Tänan vihjete eest. Kas keegi omab kogemust Taiwani või Vietnami, Indoneesia kuurortitest? Vaatasin lennufirmade (Tiger, Air Asia, Cathay Pacific, Cebu jne) piletite hindu. Mitte vähe, 350 USD ja enam. Kas keegi oskab soovitada veel mõnd Low Costi, mis opereerib Hong Kongis? Kes lendab HK ja Tai vahet?