ktkajakas

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ise küsin- ise vastan. Türgi ringreisil käidud nigu niuhti! Esimesel kohtumisel giidiga saime teada, et oleme ostnud reisi, mida teenindab vabatahtlik giid, st. töö eest tema tasu ei saa, seega tema töötasu on meie südametunnistuse asi. Igal päeval külastasime vähemalt 1 kaubanduslõksu ja vähemalt 1-2 vaatamisväärsust. Aega kulutati neile umbes võrdselt. Sissepääsupiletid ise ostes vähemalt poole odavamad!
Bussiaknast avanev vaade oli huvitav ja kena ja tasuta pealekauba. Hotellid enam-vähem, aga asukohad eeslinnades, toitlustamine kuidas kusagil. Lõunasöögid tavaliselt keset põlde või kõnnumaad, kui kõht tühi, siis tuleb leppida. Giidi poolt tellitud ilm oli super. Ja et mitte ihnuskoina näida, pean märkima, et sissepääsupiletite eest maksime giidile ja ilusa ilma tellimise eest ka. Tõe ja õiguse nimel mainin veel seda, et bussirahvaga vesteldes selgus, et kõik jäid reisiga väga rahule, mõni neist juba mitmendal reisil. Mina sain aimu, mida tähendab ringreis ja kindlasti mitte ma sellesse ämbrisse teist korda ei astu.

Minemas 26.mätsil Wow-Traveliga Türki ringreile.Aitäh info eest, Derek66! Minul küll iga kopikas-euro-liir arvel, eriti siis, kui välja tuleb anda. Sinu postitus kinnitas, et Wow! seal olema saabki, aga mõnel on kohe vaja ise ämbrisse astuda,teiste hoiatused ei loe miskit. Sooviks veel infot saada 4-ja 5 tärnilistest hotellidest, kus peatusite. Eelmisele postitusele vastuseks: cherry kaudu odavreisi hankinud eriti mugavustele ei loodagi, teine lugu oleks mõnest prestiižsest reisifirmast ostetud teise hinnaklassi kuuluva reisiga. Ma ei karda, et sissepääsupiletite hankmine keelebarjääri taha toppama jääb.