kati88

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olen mitu korda sõitnud Fiumicino lennujaamast linna (Termini raudteejaama) Terravisioni bussiga ja minu meelest on see soodsaim variant (4 €). Mõlema otsa piletid olen kodus internetist ära ostnud. Alati on kõik hästi sujunud, kuid viimati Roomast lahkudes oli maanteel avarii ja bussid seisid ummikus (küllap ka teiste, kallimate firmade omad). Kuna lennuni oli piisavalt aega jäetud, siis saime ka bussi ligi tunniajase hilinemisega ilusti lennukile (nõrganärvilisemad Läti prouad läksid rongi peale). Igal juhul oli see õppetund, et lennujaama tuleb bussiga varakult minema hakata.

Terravision: http://www.terravision.eu/airport_transfer/bus-fiumicino-airport-rome/ Samasugune buss sõidab ka Ciampinost.

Kokkuvõtlik leht lennujaamast Rooma saamiseks: http://www.rometoolkit.com/airport/fiumicino_airport_bus.htm

Viimastel päevadel on tripist saanud koht, kus abipalujat mitte ei aidata, vaid õelutsetakse. C&A kodulehe kohta ütleks, et infot on sealt kaupluste kohta raske leida, aga tundub, et Soomes poodi pole. Kevadel otsisin infot Barcelona poe/poodide kohta ja leidsin (praegu enam mitte), et ainus pood kesklinnast eemal, kohal olles avastasin aga 1 poe otse Catalunya väljaku kõrvalt.

5-6 aastat tagasi Korful käies öeldi meile, et kalaroogi pole söögikohas mõtet otsida, sest kala selle saare ümber lihtsalt pole. Aga Korful on tore ja Mallorcal kindlasti ka - pole seal käinud, aga võtsin plaani, eriti pärast seda, kui avastasin, et seal Gaudi tehtud kirik on, st restaureeritud ja põhiliselt seestpoolt (väljast gootika).

Hinnavahemik märgib high ja low season'i hindu. Loomulikult peab ööbijaid olema selline arv, milles kokku on lepitud. Võib-olla annab omanikuga läbi rääkida, et majutuda võib rohkem inimesi kui normaalset ette kujutaks. Tavaliselt sõltub inimeste arvust otseselt hind. Aga seda paluks küll, et te mingit peitusemängu ja tsirkust seal ei korraldaks -- ka teised turistid sooviks edaspidi välismaal kodumajutust saada.