Kimi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Saab küll rentida. Olime 1,2 aastasega Langkawi saarel ja rentisime liikumiseks auto. Esimene päev sõitsime ilma turvatoolita, kuid järgmisel päeval küsisin rendist, kas oleks võimalik saada turvatooli, siis rentija vaatas mind imelikult ja korrates pidevalt "turvatool" - tüüp ei saanud vist alguses aru ja hiljem teatas, et homme saab. Läksin järgneval päeval tagasi ja ma sain turvatooli, mis oli 80-ndate algusest. Päevasel ajal oli autos väga palav ja turvatooli ääred olid metallist, mis läksid päikse käes väga tuliseks, mistõttu tuli laps vahepeal turvatoolist välja tõsta, et ta põletada ei saaks. Aga igaljuhul turvalist liiklemist.

Reisile minek on jah omal käel. Hinnapiiri ühe öö kohta võiks olla ca 60 kuni 80 eurot. Kuigi netis surfates võib leida ilusate piltidega ja hinna poolest kirveid hotelle, kuid siiski ma arvan, et kohapeal on see olukord teine kuna pildid muudavad reaalset ettekujutust.(olen kogenud) Seega oleks hea teada millises hotellis oleks mugavam lapsega peatuda ja võtta mõned rannapäevad ning kus oleks ka võimalus leida normaalse hinna eest giid, kelle abiga võiks käia mõnes rahvuspargis või saare huvitavamates paikades. Loomulikult arvestan, et olen lapsega ja seega kogu saart läbi rännata ei jaksaks.

Hotellid Sri Lankal? (lapsega reis)

Tere!

Plaanime perega reisi Sri Lankale ja seoses sellega on küsimus hotellide kohta, kas oskate soovitada, millist hotelli Sri Lanka saare lõuna osas valida? Olen siin enam vähem kõik postitused ülevaadanud, mõtteid on päris palju tekkinud, kuid ikkagi oleks parem veel üle küsida, äkki on midagi muutunud. Oleme ka varem lapsega Aasias käinud, kuid igal pool on tase erinev.

Olen siit foorumist leidnud sellisedi hotelle nagu Induruwa beach, Koggala beach, kui ka selline huvitav Ocean view cottage – tundub taskukohane, muidugi mitte 5*, aga mõned soovitavad, kui lihtne ja odav. Olen arvamusel, et kui võtta ööbmiseks kallis hotell, siis jääks plaanitav reis tõenäoliselt sellesse hotelli, aga soov oleks ka ringi vaadata, muidugi niipalju kui lapsega kannatab.

Ootan huvitavaid mõtteid Sri Lankal viibinutelt