essex

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aga kui ma ei osta oma krediitkaardiga seda piletit? Saaksin ta kaasa võtta, aga see isik ise ei reisi minuga kaasa. Kas saan üldse võõra kaardiga endale piletit osta?

Aga vaatan nüüd, et mu piletil kirjas vaid üks (käsi)pagas max 8kg. Kas see lisapagas kehtib vaid puhkusereisidele? (Lendan Euroopasiseselt).

Et siis lisaks käsipagasile üks pagas kaaluga 23kg? Tegelikult ma seda osa lugesin, kuid tundub vist kuidagi uskumatu mulle :D Seepärast seda tasulist osa otsisingi :D

Kas oskab keegi öelda registreeritava pagasi hinda Finnairil? Ei suuda kodukalt seda leida.

Vabandust, täpsemalt siis u 20dets ja tagasi 5-6jaan.

Leidsin hetkel Finnairi siit Tallinnas. Pole just odavaim, kuid odavaim, mis sellel ajal lennufirmadel pakkuda- u 260 eur, kui nüüd üllatuslisasid ei tule.

Vaatasin ka seda RyanAiri asja, kuid ma ei saanud ümberistumisi klappima ei kuupäevaliselt ega kellaajaliselt. Paljudel päevadel ei olegi lende. Kahjuks ei saa ma varem lennata töö tõttu ja tahaks ikka piletiraha ka teenida enne minekut ;)

Kuid tänan vastuste eest! Kui nüüd ikka peaks muutuma, siis vist tuleb seda rongiasja vaadata, mul pole selle vastu väga midagi, peaasi, et koju saaks :)

Minul ka siis ees minek ümberistumisega. Siiski Tallinnast ühe lennuki peale ja sealt teisele, et lõpuks jõuda Viini. Liisu21, millal sul täpsemalt minek? Kas oskad juba kommenteerida? Kuidas pagasiga on/oli?