triini-mannike

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
9 kommentaari
 

1 külastatud kontinenti

5 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

tere, Kindlasti tasub minna. Rännak meie 90 ndatesse.Lennujaamast viis buss otse kesklinna, hind olid vist 60 kohalikku edasi-tagasi. Hinnad olid maru odavad.

Olin sept lõpus Ahvenamaal jalgrattamatkal. Väga mõnus, vihmane :) Telgi haarasin kaasa ja saarel saab vabalt teha nn. wild campingut. Vett saab kirikute juurest. Praamid jalgratturitele hooajavälisel ajal tasuta kuid hooajasisesel ajal küsivad ca. 5-10 eur sõidu eest, inimesed tasuta.

Uurin kas saartevahelised praamid sõidavad ka turismihooaja väliselt? nt sept ja okt?

Huskyl on magamiskott Down. Kaalu 2130 grammi. Extreme temp -30 C ja comfort -22 C. Kõik ilusad numbrid, kuid -22 ja -30 C külmuks seal kotis ära. Katsetasin kotti kevadel. Öösel oli väljas max- 2 C. Arvasin, et ei tohiks üldse probleem olema, kuid külmetasin korralikult. Kuigi seljas oli soe pesu ja müts peas. Huskyt ei soovita absoluutselt.

Siselina/kott parim kindlasti fliisist. Neid peaks ikka müüdama ehk on Novaluxis või Jyskis vms.

Enjoy mul endalgi. Sünteetilisest kiust. Nigel ei soovita. Kindlasti ei vasta ta temperatuuridele, mis lubatud. Pigem soovitan sulekotti.

Kajakiga sõitnud 4 aastat, lahe asi. Stabiilne, kannatab merel sõita ja saab ka suurematel, väiksematel jõgedel.

Saad nõu küsida ka www.kajak.ee

Kuskil lennujaamas, äkki oli Nagoyas, pagasit ära andes, pidi tädi ekstra kontrolli tegema, et Eesti, kas selline riik üldse olemas on.

Tasmaanias, Geevestoni kandis teatasid mulle 2 prantslast, et "Marko võida taas!" Olid Soomes rallit vaatamas käinud.

Kui siis kindlasti Singapur. Kuigi seal võib pikaemalt olles igav hakata. Kõik toimib joone järgi. Pole sellist kaost nagu Malaisias. A miljon korda turvalisem küll.

Tekkis endalgi sama küsimus, et kuidas ja mis ajal mt. Fujile ronida? Ei taha uskuda, et ainult üks eestlane seal käinud!? . . . . Toimetaja lisas suured tähed lausete algustesse.