mikk1000

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

1 meeldimist
5 postitust
26 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänud Mendiante hea info eest. Võtan reisi ette märtsi algul, ainult alustan Hong Kongist ja siis lõpuks peaks Tallinna välja jõudma. Jõuan Mongooliasse aprilli alguses, ei tea kas siis sellel hetkel midagi seal teha ka kannatab ilma poolest?

Jep, sain korda, aega võttis aga asja sai. Pidin 2x seda smsi koodi küsima, aga nüüd töötab

Ei saa, sul on vaja cleartripi konto siduda https://www.irctc.co.in/ selle lehega, peale seda saad

Tanel, olen kuulnud sellest küll, et Malaisiast ei saa millegipärast. Mina taotlesin Uus Meremaalt, mingeid probleeme küll polnud.

Re entry viisat ei anta enam. Kui sa tahad selle aja jooksul riigist väljuda ja uuesti siseneda siis on vaja eraldi märget passi, et oled uuesti lubatud siseneda.

Sain täna vastuse Uus Meremaa India konsulaadist. Öeldi, et peab 2 kuuline vahe olema, aga võid taodelda re-entry kui mingi hädaolukord on. Ei tahaks väga uskuda, et niisama ei saa kõrvalriiki külastada.

pidasin seda silmas siis: Indian visas allow multiple entries into the country, however, there must be a gap of at least 2 months between two visits to the country on a Tourist Visa or the traveler must have a re-entry permit. No re-entry permit is needed if the visa holder is traveling to multiple countries on the same itinerary and the trip follows the itinerary exactly. In this case the visa holder must carry a copy of the itinerary to show the Immigration Officer. All other applicants seeking permission to enter India multiple times within two months must apply for a re-entry permit by submitting the following:

Ja estraveli lehel viisatingimuste all siuke jutt:

NB! Lisatingimused turismiviisale:

  • kui väljutakse Indiast, siis kehtiva 6 kuulise turismiviisaga saab Indiasse tagasi pöörduda alles 2 kuu pärast (või taotletakse vajadusel 'Re-Entry Permit' luba, kas saatkonnast või piirilt). Nepaalist ja Sri-Lankalt vähem kui 2 kuu jooksul tagasi Indiasse pöördujatelt ei nõuta lisaks India viisale 'Re-Entry Permit' luba- juhul kui on olemas lennupiletid!

Sellelt lehelt loeb välja nagu poleks vaja, aga vb kõige lihtsam saatkonda helistada http://www.immihelp.com/nri/indiavisa/permit-reenter-india-within-2-months.html

Selline küsimus: võibolla on sellele juba vastatud, aga ma ei leidnud. Plaan lennata Indiasse Sri Lankalt ja trippida indias 2 nädalat ja siis lennata Nepaali, olla seal 3 nädalat ja siis tagasi Indiasse. Kuidas on selle uuesti sisenemisega. Et kui sul on piletid ette näidata, siis pole sul re-entry permitit vaja? Äkki keegi oskab kommenteerida