relks

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ega me keegi esimest korda välisreisil ei viibinud ja päris naiivsed ka selles osas polnud. Saarel ringi liikudes olime taskuvaraste muude pättide suhtes loomulikult kõik valvel. Minu hoiatuse mõte oli selles, et tuleks olla valmis aga öisteks murdvargusteks (vähemalt rendivillas viibides, viietärnihotellis ilmselt seda ohtu pole), mis meile tuli küll igatahes üllatavalt.

Politseile me loomulikult algusest peale eriti ei lootnud, kutsusime nad välja põhiliselt kindlustuse pärast (et varastatud asjade hüvitamist taotleda, oli tarvis vargusest ametlikult teada anda).

Käisin ka Mais kambaga Mauritiusel, meie kahes kotis oli umbes 6-7 pudelit rummi ja keegi ei kobisenud midagi. Soovitaksin võtta ikka tumedat ja laagerdunud rummi. Hele kookosrumm oli kokteilis (ananassimahla jms) näiteks hea.

Ahjaa...üks väga hea pärlipood on seal ka...saad päris ehtsad (küll kasvandusest) pärlid ca 250 eegiga. Rannast ei maksa osta, sest need kaupmehed ostavad ise ka tolle poepidaja käest ja panevad tohutu protsendi otsa. Igatahes soovitan soojalt vaatama minna - valik võtab silme eest kirjuks. See asub Trou aux Biches, mööda seda põhiteed sõites vasakut kätt (üsna silmatorkamatu poeke, kuid hoia silmad lahti küll leiad). Orientiirina oskan öelda veel nii palju, et Trou aux Biches on paremat kätt villa Rialto (suur silt on üleval), sellest autoga paar minutit edasi.