colmar

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Oletatavasti olete TRIPiga seotud. Kui jaa, siis miks lubate oma lehekülgedel avaldada selliseid solvanguid, pilkeid nagu esitavad propeller, eriti "vaimukas" üritab olla tutkaonu, keda, muide, teise teema all juba on korrale kutsutud. Jt. Kõige hämmastavam on see, et need kodanikud ei ole olnud suutelised aru saama meie esmapöördumisest!!! Edasine selline "kirjavahetus" on mõttetu ja me lahkume TRIPist - igal asjal on piir. Täname neid, kes jaganud heatahtlikke õpetussõnu ja pakkunud end autojuhiks. Võib-olla...

Minu kogemus erineb teie arvamustest. Näiteks, 80.- Euri ööbimiseks ja sohver valib, kus ta ööbib, kas sellesamas 80 eurilises hotellis või läheduses asuvas 30 eurilises motellis vms kohas. Näete, ka siin olemas puht rahaline kasu. Jah, tõesti, ööbigu kus tahes, meie poolt 80 euri taskus. Ja kui ööbida hotellis, on selle sees ka ju priske hommikusöök. Nõuda kuni 500 eeki söögiraha päevas, on ,mehed, natuke jultunud soov. On riike, kus toit Eesti omast sootuks odavam ja eks te söö ju ka Eestis oma raha eest. Jah, kui te sõidate odavreiside bussijuhtidena, siis on loomulikult söögiraha grupiliikmete arvel. Edasi,kui me anname juhile soliidse ööbimisraha ega tülita teda õhtuti, tähendab see ka seda, et tal on võimalik õhtu veeta oma äranägemise järgi; meile on tähtis, et ta on hommikul jääknähtudeta platsis. On päevi, kus juht üldse ei pea rooli istuma ja on päevi, kus sadakond km sõita. Nii et ei mingit ülekoormust ja kui tegu teadmistehimulise juhiga, on tal piisavalt aega külastada neid kohti, mida ta vajalikuks peab. Niisiis see, kes rõhutab, et juht on ka inimene, on ka siin reisitellijasse halvustavalt suhtunud. Minu juht on alati inimene ja tema reisipäev on, julgen öelda - kuninglik. Mind hämmastab soovitajate õelus, reisitellija lollitamine, auto rondiks nimetame ja ega üks tõeline sohver oma perenaist ikka ka memmeks nimeta... Probleem ilmselt selles, et teil puudub mõnusa, vabadusrohke reisi kogemus ja te ei suuda süveneda teistesse variantidesse, vaid "taote oma". Kahju... Oh, juttu oleks veel palju, aga pole mõtet, sest meil on täiesti erinevad kogemused. Olen neli viimast aastat kasutanud autojuhti ja olen saanud reisi lõpul kalli šampanjapudeli meeldiva, humooririkka reisi eest. Muide, sellistel reisidel ei kihutada mööda kiirteid ega broneerita hotellikohti - vabadus on selle reisi koostisosa. Kordan ka üle: me ei vaja autot ja juhti, vaid autojuhti.

Äge algus Teie kirjal. Minul pole midagi mõelda. Olen ilma avariideta sõitnud 5o ja pool aastat; olen pidanud n-ö eraautojuhti; reisinud palju. Miks Te halvustate, et autojuht peab kuivikuid närima, peate rondiga sõitma jms? Teil on õigus ühes: tähtis on seltskonna omavaheline sobivus. Teiega me tõesti ei sobi.

kogemus endal olemas, paraku lahkus see sohver Eestist. Samuti võttis too sohver seda kui endale head reisimisvõimalust. NB! Autot pole meil vaja rentida - auto on oma. Soovime "rentida" ainult autojuhti, ise ei viitsi roolis "higistada". Miks peab välja maksma söögi? Ei kujuta ju ette, et mõnes firmas söök välja makstakse. Mis on autojuhi päevatasu? Mis võiks olla tema hotelli/hosteli vms ööbimistasu? Ööbigu kus tahes, peab olema mingi kindel baashind ja kõik. Teiseks: mida see autojuht oskab? Nii mõnelgi puudub võime tiirutada suurlinnades, näiteks. Sellepärast olekski hea, kui "tehing" käiks läbi mõne turismifirma - autojuhi kvaliteet oleks nende probleem. Kolmandaks: on neidki, kellele pole selline reis kallis. Meie turismindus ongi rohkem üles ehitatud odavreisidele, paraku.