Nele-Ursula

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Just naasesin nädalaselt puhkuselt Korfu saarel ja peatusin hotellis Ambient Palace...Seekord läks hotelliga kahjuks natukene nihu:-)). Maksin paketi ära juba ja kaks päeva enne reisi taipasin infot otsida selle hotelli kohta:-) ja kahjuks enamus vead, mis kuskil välismaa foorumis üles nimetati, on seal hotellis tõepoolest olemas. Seda enam olin juba minnes suht ebameeldivalt meelestatud, aga õnneks kohale jõudes ei olnudki šokk nii suur, sest olin valmis halvemaks.

  1. 5* on asi kaugel, aga ega ma selle peale väga ei lootnudki:-). Eks ta vist ole, et nii palju kui maksad nii palju ka saad. Nii et pole mõtet vinguda söögi, puhtuse, hotelli sisustuse jm puudujääkide üle:-).
  2. väga eraldatud kohas - lahendus rendiauto, takso (üsna kallis) või ühistrantsport (bussipeatus kõrvalkülas Pelekas, sinna saab kenasti jala minna läbi metsa) 3.Üks inglasest meesterahvas ütles hotelli administraatorile: "And by the way, it stinks really badly in my room!" Hotelli töötajal ei olnud vabanduseks midagi vastu öelda:-D.

Muidu, mis pakkusid rõõmu ja silmailu, oli vaade hotellist merele ja mägedele:-)! Samuti meeldis mõnusalt järsk tee alla hotelliranda, see oli lausa trenni eest. Kes teekonda ette ei viitsi võtta, võib alati hotelli tasuta bussi kasutada.

Et ühesõnaga soovitan soojalt - veetke vähem aega Ambient hotellis ja avastage Korfut. Saare põhjaosa on ägedam, nii ida kui ka lääne kallas. Kellele meeldib vaiksem ja rahulikum koht, siis saare lõunaosa seda ka on. Ambient Palace asubki just vaikses kohas:-). Muidu jäi küll saarest positiivne mulje ja tahaks sinna tagasi, seekord vähe elavamasse piirkonda:-). Minu jaoks ka loo moraal - hea eeltöö on pool võitu:-)!