triinu045

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

2 meeldimist
2 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Edasi-tagasi piletid sain 500 euroga. Muidugi on see subjektiivne arvamus, kuid minu jaoks oli see päris odav :D Päikest :)

Ka mina olin pileti broneerimisel natuke skeptiline (lendasin oktroobris NYC) kuid jäin väga rahule nende teenusega. Lennud ei hilinenud, söök oli väga maitsev, teenindus meeldiv, ruumi üle ka ei kurda. Lennupiletid sain ka ülisoodsalt ning kindlasti kasutaks nende teenuseid ka tulevikus. Päikest :)

Suured t2nud Teile :) Ma olen juba 5 korda ookeanis sukeldunud(umbes 9m),et basseinis pole vist vaja enam harjutada. Kuid kui seda sukeldumis luba tahan siis peab vast k6ik programmis oleva kaasa tegema . Kirjutan siis PADI keskusesse Phuketis ja uurin asja. T2nus siiski ,P2ikest :)

Tänan vastuste eest. Mu esimene forumipostitus siin oli võibolla tõesti natuke laiahaardeline. Algaja viga :D ärge väga kurjad olge palun :) aga kondikava oli Malasiast Ha Noi-sse lennata ja sealt siis Ho Chi Minh-i reisida. Ho Chi Minh-ist siis plaan Kambozasse,läbi Phnom Penh-i Siem Reap-i suunas.Ja lõpuks siis Bangkoki suunas. Eks me ise ka mõtlesime,et 4 riiki sellise lühikese ajaga läbida on natukene jama ja ei näe korralikult riiki ikka. Vaatasime,et ainuke lennujaam Vietnamis, kus Airasia lendab, on ainult Ha Noist. Siis me peaks Ha Noi ümber tiirutama, et Bangoki lennata. Sealt tuligi mõte,et miks mitte mööda maad minna.Väga palju kallim ka ei tuleks,olen uurinud transpordi hindu Vietnamis ja Kambodzas. Aga siis on see aja probleem. Veel kindlalt reisikava ei ole ära otsustanud aga Te soovitaksite siiski Kamboza välja jätta ja lihtsalt Vietnamist Taisse lennata? ÖÖklubid kindlasti ei huvita,pigem ikka kultuur ja kohalikud vaatamisväärsused. Tänud :)