kaksikud

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käsipagasiks võib sul olla kas seljakott, käekott või ka väiksem kohver, mis mahub lubatud mõõtmetesse. Lennufirmadel on erinevad nõuded, mõnelpool võib käsipagasis olla mitu kotti, nt. eraldi lisaks suuremale kotile ka veel väike naiste käekott ja sülearvutikott, kuid mõned kompaniid nõuavad ainult ühte kotti. Vaata oma kompanii koduleheküljelt täpseid nõudeid. Käsipagasisse soovitan panna ka mõned riideesemed ja natuke esmatarbeasju, et mitte sattuda ebameeldivasse olukorda, kui peaks juhtuma, et pagas ei jõua sinuga kohale samal päeval. Registreeritavaks pagasiks soovitan kohvrit, siis suurem tõenäosus, et oma asjad ikka tervelt tagasi saad. Mu tuttavatel on olnud kurbi kogemusi lõhutud asjadega spordikotis.

Väike vahe ikka on, kui seda tuuakse sulle järgi Eestisse mitme lennuga, siis ei saa su kott ju nii palju kannatada kui ilma kiletamata. Ja on ka lootus, et su asjad natuke suurema tõenäosusega terveks jäävad. Mina sain oma pagasi hiljem kätte ja õnneks olid mu vein ja oliiviõli ka terveks jäänud:)

Pagasi kiletamise hind sõltub lennujaamast, kuid näiteks Rooma ja Palermo lennujaamas oli hinnaks 8 eurot. Kuid pagasi kiletamine tasub end ära, eriti Palermosse minnes või tulles. Eriti kui pagas peaks kaotsi minema, nii nagu minuga juhtus...

Tänan kats:)Aga tahaks küsida kas on siis lisaks sellele IC rongile veel aeglasem variant ja sinna siis piletit ette osta pole vaja? Ja kui keeruline see ümberistumine seal Palermo Centrales on?

Lisaks veel tahaks teada millega üldse Sitsiilias kõige parem linnade vahel liikuda on rongi või bussiga? Mis kohtasid tasub kindlasti külastada? Kuidas on seal krediitkaardi või deebetkaardi kasutamisvõimalustega? Ja veel, kas sealsed elektripistikud sobivad meie omadega?