teadur

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänud jällegi! Sai üldist pilti selgemaks, arvustuste sisse võib uppuda, ühte teist teab lisaks tahta, arvestada ja/või vältida - päikesevarjuga basseinid lastele, hea personali olemasolu lasteklubis, lehtlad päevaseks magamiseks, lastebasseini põhjas spets liiv, libedad trepiastmed, osalise ajaga töötavad konditsioneerid jne. Pea kõikide hotellide sain kinnitust, et peamise osa külastajatest moodustavad venelased - on see tõesti nii? Samuti ebaviisakust ja jämedust pidi palju kohtama. Samas enda küsimustele vastuseid ei leidnud, nad võisid seal kuskil olla, kuid ma uppusin andmemahtu!

Huvitav, et piltidelt hakkab aeg-ajalt silma üksikud särkides basseinides hulpijad, mitte trikood, kas see on päikese põletuse vastu? Alguses ilmselt täitsa mõistlik kuigi oleks harjumatu. Mida soovitate tavaline puuvillane/nailon T-särk? Foorumis räägiti veel väikestest kaladest ranna ligi, kas keegi teab on seal ka kõrvetavaid meduuse (foorumist ei osanud leida)?

Tänud kiire vastuse eest! Tegelikult sai ka foorumit piilutud ja sealt mõned head Türki lastega reisimise postitused leitud (http://trip.ee/node/38902, http://trip.ee/node/34974, http://trip.ee/node/41665), kuid need ikka ei olnud päris samade küsimuste kohta, ausalt! :) Küsiti ja räägiti küll tuultest (http://trip.ee/node/44433) ja kõhuhädadest (http://trip.ee/node/40667) kuid teise nurga alt! Samas tuleb ka endale tuhka pähe raputada, Kemeri kivide kohta leidsin tõesti uuesti lugedes vastuse (http://trip.ee/node/49853), kuid enamuse küsimuste kohta mitte, parandage lahkesti kui ma eksin! :)

Samuti hotellid mida foorumis varasemalt kommenteeriti ja soovitati lastele (Limak Lara, Grand Kaptan, Royal Wings, Majesty Mirage) polnud päris meie esmane valik (v.a. Delphin Palace ja Limak hotellid), kuid soovitatuist oli ka mõni uus, tsekkan üle! Sellegipoolest kommentaarid hotellide ja ka kõik teised kommentaarid laste vaatenurgast on jätkuvalt teretulnud!