ave225

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tulin 26.06.2015 Barcelonast ja siis ei olnud küll mingit erilist kontrolli.

Ma ei taha sugugi kedagi hirmutada, vaid räägin, kuidas rahavahetus Kutas toimub. Mujal on kindlasti kordades turvalisem. Lihtaslt saime petta ja siis sportlikust huvist testisime nii oma 10 erinevat kohta, kus väga head kurssi pakuti ja absoluutselt kõik tahtsid meid petta. Üks võimalus on ka see, et nende kalkulaator ei näita lihtsalt õiget summat, nii et tasub üle arvutada. Aga jah enamasti päris suur osa rahast lihtsalt haihtus. Aga igal juhul tasub Balile minna, lähen isegi peagi teist korda ja ju ma lähen Kutasse ka:)

Kui on tegemist spetsiaalse valuutavahetuse koha või pangaga, siis on kõik ok, aga igal pool tänaval on väga hea kursiga pakkujaid (suvaline riidepood jne), et sellised kohad petavad kõik ja see on ikka uskumatu mustkunst. Samuti Kutas öösel liikudes tuleb väga ettevaatlik olla, jäime sõbrannaga samal õhtul erineval ajal kogu oma koti sisust ilma. See käis lihtsalt nii kiiresti, et võimatu oli reageerida. Arvatavsti ma muidugi nägin, kes mu asjad võttis, kuid loomulikult oli ta need juba edasi andnud ja kui näigin tolle mehe pihus suurt kivi, siis ei olenud mul enam midagi tahtmist öelda. Aga muidu on Balil tore, võimalusel lihtsalt Kutast eemale hoida või väga ettevaatlik seal olla.

Hei! Viibime sõbrannaga Filipiinidel 22.02-12.03.2012, kui keegi seal samal ajal, võtke ühendust ave.hirtentreu@gmail.com. Päikest!