pantiit

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Lahe on lugeda sellist juttu. Tekkis küsimus, et kas trehvasid nn. seiklejate hulgas ka 40 ntates inimesi. Tundub , et Austaaliasse seiklevad noored ja vihased.

Palanga ja Meemeli(Klaipeda) vahe on 23 km. Nehrung(Neringa), kuhu saab üle tillukese väina praamiga, asetseb Klaipeda vahetus läheduses. Neringa on väga pikk.46 km ainult Leedu poolel. Parkida saab minu kogemuse varal Neringas suht vabalt. Hea maitse ja tava piires loomulikult. Tingimata auto kaasa. Kena reisu!

Palangas sai ka ise möödunud suvi käidud. Jättis meeldiva mulje. Eelnevas postituses mainitud Klaipeda ja Neringa poolsaar, eriti viimane jättis väga hea mälestuse on ju tegu vanade saksa aladega, vastavalt Klaipeda-Meemel, Neringa-Nehrung. Olidki leedu kohta liiga ilusad.Neringa kuulsates liivatüünides olla sakslaste poolt enne II maailmasõda katsetatud tanke ja muud tehnikat kõrbetingimusteks. Delfinaarium, Neringa alguses oli sellise asutuse esmakordsele külastajale ikka suur ja hingemattev kogemus oma loomade (delfiinid, mõrilõvid) ja trikkidega. Jäi mulje, et nende eest hoolitsetakse ka korralikult mis ei olegi nii vähe tähtis. Soovitan.