klen

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere,

otsin ise just lennukipileteid Tallinn - Singapur suunal, kuid huvi pärast piilusin siia ka. Ise resideerun hetkel Austraalias, tulin siia läbi Londoni Easyga ja sealt edasi Air Asiaga läbi Kuala Lumpuri Kullarannikule. Piletite eest kokku (Tallinn - Gold Coast, üks suund) maksin ei rohkem ega vähem kui 5001 EEKi. Huvipärast vaatasin sama marsruudi pileteid aprillikuuks (20s kuupäev), hind järgmine: Tallinn - London ~750 eeku London - Kuala Lumpur ~ 5000 eeku Kuala Lumpurist saaks edasi mitme odavlennufirmaga, parim tundub hetkel näiteks Tiger Airways, mis viib Perthi (läbi Singapuri) ~ 700 eeguga.

Seega tuleb kokku ilma eripakkumisteta mitte parim hind, aga suht lähedane Estraveli hinnale. Hind sisaldab juba pagasit ;)

Edu otsijatele, lihtne soovitus selline, et kui te juba siiapoole tulete, siis teil ilmselgelt aega laialt käes.. mängige lennukuupäevadega ja otsige üksiklende odavlennufirmadega. Lõppude lõpuks ei ole vahet, kas saad lennukis complimentary paar õlut juua või mitte, aga hinnavahe võib tohutu olla.

Kui kellelgi on häid soovitusi Tallinn - Singapuri otsale siis ootan meeleldi soovitusi :)

Päikest!

Tere wiide!

Huvitav ja soodne lahendus sul, tõmbas kohe huvi. Kuna endal ka plaan sellel ajal minna, siis vahetaks hea meelega rohkem informatsiooni :)

Kuna su meili ei leidnud kusagilt, siis palun võta ühendust, e-mail w2inu@hotmail.com