hel123

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ise ööbisime Tossa de Mar'is, Carmen-Pepi pensiõn'is. Pidas seda üks väga armas ja rõõmsameelne vanaproua, kes koguaeg jahvatas hispaania keeles ja patsutas seljale, hoolimata sellest, et me saime vaid kolmandikust aru, mis ta rääkis. Ära minnes kinkisime Tallinna kommikarbi, mis tõi vanaproual pisara silma ja läks kohe oma toast veinipudelit tooma. Kuna käisime väljaspool hooaega, tegi ta küsimata korraliku soodustuse - maksime kahepeale 35 EURi öö. Tal on mitu tuba, kolmel korrusel. Paari minuti jalutuskäigu kaugusel merest.

Carmen-Pepi pensiõn, C/San Miguel 10. Tossa de Mar. Tel 972 34 05 26. www.pensionpepi.com

Ei ole midagi head selle vahendusfirma kohta öelda. Toon järgnevalt mõned põhjendused ja pärlid. Kiire teenindus on küll vale öelda - vastus e-mailile tuleb 1-2 päeva hiljem. Teenindajad on kohati hädas riigikeelega, mis teeb suhtlemise raskeks. Kui arve makstud oli, ei olnud 2 päeva jooksul firmast kippu ega kõppu. Lõpuks kirjutasin ise, et mis nüüd saab? Millal piletid saab, palun lennuinfot... See, et teenindaja on ilus, on täiesti triviaalne. Pigem loeb ikka asjalikkus, kiirus ja vastutulelikkus, kas pole? Dokumendid väljastatakse tõesti mitte enne kui 3 päeva enne reisi, kusjuures lennuinfo dokumentidel on puudulik - polnud seal peal ei lennu numbrit, ega lennujaama. Kirjas vaid, et lennuk läheb Riiast. Eriti (hale)naljakaks tegi asja see, et kui olin autoga teel Riiga, helistasin Andrei'le (või oli ta Aleksei.. kes dokumendid väljastab) ja palusin, et ta ütleks mulle lennujaama aadressi. Edasi väike dialoog: Andrei: trüki guuglisse (Google) mina: ma olen Lätis, maanteel, suundumas Riia poole. Mul ei ole siin guuglit. A: aga buss sõidab sinna m: ma ju olen autoga! (tükk aega paus; kõne hind 8 eek/minut).. m: Hallo! Olete veel kuuldel? Igal lennujaamal on 3-täheline lühend, öelge mulle see. A: Ma tean, et on. Ma ei tea, mis see Riia lennujaamal on. (vaikus).. A: aga miks teil seda aadressi vaja on? minge kohale ja küsige, mis nende aadress on. m: mul ongi aadressi selleks vaja ju, et kohale jõuda!

Sellega lõpetasin kõne, sest asi kiskus absurdseks.

Abivalmidusest ja asjalikkusest oli asi kaugel. Pigem taheti asjaga ühele poole saada ja võimalikult vähese omapoolse vaevaga. Olen pettunud ja edaspidi selle vahendaja teenuseid kohe kindlasti ei kasuta.