tartuman

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi


2 meeldimist
3 postitust
10 kommentaari

Viimased kommentaarid

Sellega on nii, et skype töötab täiemahuliselt hotellide ja kohvikute wifiga. Mobiilnetis ei tööta skype üldse. Ei saa ei rääkida ega kirjutada. Miks see nii on, ma ei tea aga töötaja ütles, et egiptuse poliitika on selline. Ma ei tea, kas viber ja teised mobiilnetist töötavad aga skype mitte, tema jutu järele skype ei tööta ka indias mobiilinternetis.

Me tulime ise just Sindbadist. Kolm hotelli ja kõiki saab kasutada ristkasutuses aga üks neist oli kinni, kuna rahvast vähe.Muidu hotell oli ok, rand suht tilluke aga siledapõhjaline ja liivane. Eestlasi oli omajagu, paljud väikeste lastega.Praegu venelasi sinna ei viida, seega vene kisa ka ei olnud.Rahvast on ka seoses sellega üsna vähe, hotellide täituvus umbes poolepeal.Sellega seoses nii plusse kui miinuseid.Veeliumäed pandi õnneks käima,kui läksime, muidu on pumbad väljas. Sindbadis oli söök üsnagi hea ja mitmekesine.Aga reisile võib alati minna !

Nüüd siis Hurghadas käidud ja kogemused netiga samuti olemas. Ostsin Vodafonest 2,5 GB netti ja see maksis 10 usd. Kakskümmend gigabaiti oleks kolmkümmend neli maksnud aga nädala ajaga kasutades jäi isegi 400 mb ülegi. Kui yotube videosid ei vahi, saab üsna mõistlikult sellega läbi. Alguses taskuruuteris see ei hakanud tööle aga kuidagi järsku sain korda. Skype ei tööta mobiilnetis ! Läksin küsima ja müüja ütles, et kasuta hotelli wifit selleks. Kellel nutti on, saab ka vpn´iga selle tööle.Olevat egiptuse riigi poliitika. Kusjuures müüja teadis öelda, et indias ka ei tööta. Mis neil skype vastu on, ei oska ma arvata.Viie dollari eest oleks ka midagi saanud aga täpselt ei mäleta, vist oli üks gigabait.Etisalati hindasid ma ei tea.

No mul ongi selline tilluke taskuruuter, sinna sim sisse ja peaks töötama. Imelik, et skype ei töötanud, nett on nett ju. No selge, peab siis sammud vodafonesse seadma. Veebruari lõpus minek.