Grande1

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

46 meeldimist
8 postitust
192 kommentaari
Viimased kommentaarid

Eile tulime ZNZ-DOH-HEL-TLL, mingid testi ei küsitud. ZNZ lennujaamas registreerides, suhtlesin Qatar esindajaga, kes ütles kinnitavalt, et nendel, kes läbi Rootsi lendavad, nõutakse tõendid PCR testi kohta, samas, nagu ülalpool kirjutasin, sõber paar päeva varem sai minema, ainult Dar es Salaamis, mingid testi kinnitust näitamatta.., ju siis vedas vennale:))

Arlandas küsiti testi, seda ei olnud, ja lasti rahuga koju.., tehke järeldusi: keda või mida uskuda:)

Kiirküsimus, palju kohviuba võib tuua Eesti? Ei leia kuskil infot:(, ah jah, muuseas, sõber eile suundus koju poole. DAR-DOH-ARN-TLL ja mingid testi dokki ei küsitud kuskil..

Ivok65, just nimelt:) hakuna matata:)

Turist, mis siia puudutab Putin??

Ivok65 .. loodame, et nii jääb, vähemalt jargmine nädal veel:)

Ivok65, saan aru, et tagasi suundude läbi Arlanda  lennujaama Qataritega? Kas test on nõutav või teete igaksjuhuks?  Tänud!

Ascania, meil veel nädal siin olla, raudselt keegi suundub koju selle marsruutiga.:), aga, kui aeg jõub minuni, kindladti jagan infot.

Tere! Ei taha uut teemat teha, aga hea  oleks kui siia postitakse värsemat infot ka need Tripikat,  kes suunduvad kodu poole Helsinki kaudu Sansibaris. Endal tagasiminek hetkel 23 veebruar.,Tänud!

Jaanusm, ei oska kommenteerida, minu arust ostmsel panin enda numbri ainult, aga naisel oma konto Qataril, pilet ostetud Qataril otse.., oleme kõik kupli all:)

Hommikul tuli naisele sms finnairis, et kui Soome on lõpp siht, siis palun test, kui jatkulend, siis pole vaja.. Imelik, et mulle pole tulnud.. Tuleb välja, et nemad kontrollivad nime järgi seda, kas inimene on põdenud või mitte( naine on, mina mitte) Minek on kolmapäval.

Lumi: Salva peaks, aga peab sõlmitud leping nädala jooksul peale piletite ostu, swed kuld ei katta.., kahjuks., aga jutt oli muust.., tahaks ikka reisida, mitte võidelda kindlustega.

Lumi, aga kui teed testi enne reisi ja see juhtub positiivseks, mis siis teet? Piletid ja majutus juba makstud.., jääb Tansaania ainult.

Kaks viimast vajavat PCR testi, Tansaania ja Mehhiko veel mitte, veel mitte..

Jaanusm, ok, sain valesti aru ju siis:)

#Enne laevareisi mõõdeti kõigil temperatuuri ja kontrolliti vaktsiini olemasolu.#                                      Eelmine nädal lennukiga minnes ei mingid temperatuuri mõõtmist räägimatta vaktsiinis, Tansaanias, s.h. Sansibaris, Covid19 puudub... , see on ametlik riigipealiku seisukoht.

Eile sõber suundus sinna, sama marsruut, kuskilt, alates TLL, ei nõutud mingid PCR tõendid, kõik käis kiirelt ja lõdvalt. Hakuna matata:) mis hakab kahe nädala pärast toimuma, kui endal minek, aeg näitab, loodame, et sama vaimus jätkub;)

Endal kuuaja pärast sama suund, anult algus TLL,, tagasi ARN-TLL,  just uurisin põhjalikult Qatari kodulehe- ei olu kiskil juttu hetkel, et oleks vaja kuskil mingi testi, ZNZ jõudes vaja mingi tervise leht, et olet terve ja muu paberimajansus..

EneSiafu, varsti hakavad nõudma., Venemaa kahe jalaga juba seal puhkamas.:)

Siin on Turkishi plaanid, kui uskuda neid, siis Tallinnas alates 17 detsember valmis lennata: https://www.turkishairlines.com/ru-ru/announcements/coronavirus-outbreak/current-flight-plan/                  Endal plaanis oopis Afrika suunas, Sansibar, veebruar, ehk selleks ajaks rahuneb see koroona möll. Näiteks HEL-DAR, 420euro, pole paha..

Kaalul on TLL-ZNZ-TLL, esimene ots Air Baltic ja edasi KLM, ümberistumiseks 50min., lennud ühe pileti peal. Kas on keegi läbinud selle spurti?

suhtlesin KLM tugiga, vastati : Please know that the standard transfer time at Amsterdam Airport, Schiphol to a flight within Europe is 40 minutes and 50 minutes for an intercontinental flight.

 Sain aru, et kui hiljaks jään, siis pannakse järgmise lennule, aga järgmine lend alles, nagu ma saan aru, on järgmine päev..

Blue, sellega olen kursis, tänud, 48 tundi enne reisi peaks ara täitma, mind huvitab Kreeka puhul nõue, kas ühes piisab, kus on mõlemat peal, või igal ühel oma  PLF..

Ryanair pool tühistatud jäiekordne reis, pakkuvad voucheri, kas on keegi kasutanud seda? Kunagi keegi mainis, et kui kasutad seda, siis reisi hind kerkib.., kas on nii? Tänud!

Kas easyjeti piletit saab tagastsda? Kas kogu summa või osa? Täna kiirelt viskasin pilgu peale, aga ei leidnud seda linki..