Pjotr1962

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi


18 meeldimist
5 postitust
122 kommentaari

Viimased kommentaarid

Eelmise veebruaris Koh Lipe-s grillkala oli 200-250tbh, varsti  taas minek sinna,  ehk saab võrrelda...

Tere, ei näe Flibcol, et sõidab Weezes Dusseldorfi, või on see läbi sõidev buss?

Tere, kas on midagi muutunud? palju võiks pilet maksta?

Andromeeda- kas järgmised lennud sheck in lased teha lennujaamas?

Tere, õige valik. Edlmine aasta käisime sama marsruudil, 3 päeva Singapuris -ok, edasi lend Langkawi, ala 1 tund, kohalik suurem rand Cenang, ei meeldinud, vesi pole selge, meie baltimeri:), leidsime ka puhta veega, aga selleks vaja kas roller või mingi teine sõiduvahend. Edasi 2 tundi ladva sõitu ja olete paradiisi saarel Koh Lipe, see oli superkoht, klusat valged rannad, selge vesi, miinuseks - saar on väike ja ülerahvastatud, just turiste. Bali variant ka ok, palju vaatamist ja randu puhta veega ka leidub. Ise lähme see jõulu ja aastavahetuseks tagasi Koh Lipe, kuigi reegliks, et kaks korda ühes kohas ei käi, aga see aasta lihtsalt niimodi juhtus:)

Tere, varsti lend Airbaltic-ga Tegel ja sealt edasi 2,15h hiljem Ryanairiga Mallorca., just tuli Ryanairilt hoijatus et suure koormuse tõttu, palutakse vähemalt 2 h varem olla lennujaamas..,kes värskelt sealt tulnud-kas on tõesti asi nii hull? Tänud !

Tänud Buldooza, ehk saadan sulle meilile pilti sellst kirjas, ise suurt ei jaga mis kirjas..:) oleks super kui saaks abi

Vaja nõu, aasta tagasi, juulis, sai käitud Milaanos, ja nüüd tuli õnnekiri, et olen kiirust ülatant ja trahv 70,40 viie päeva jooksul maksmiseks, kui edasi venitan , 60 päeva, siis juba 94,70.., ja veel edasi tahavad juba 176,70. Kas pean maksma või lasen üle? Tagajärg? 

Tere, oma 5 kopikat teemase:), sarnane seis teemaalgatajaga, igaaastase veebruari puhkusest pidin loobuma ja valik jäi just jõulu ja aastavahetuse ajaks.., hinnad on kohutavad:), eriti silmis pidades eelmise aasta veahinnaga saadud lennud TLL-SIN, 247€ per näkku, kui ei eksi. Ühe sõnaga tund tagasi sai ostetud TLL-KUL, 22.12-12.01, 620€ näkku ja edasi Langkawi ja sealt edasi Koh Lipe, kus sai just eelmine aasta käidud.., kus juures meil reegliks, et sama kohta teist korda ei lähe, see kord läheb niimoodi ja olen õnnelik, et pilet taskus:)

Tip-super, tänud, ja kui läks juba juttuks, küsiks sellist asja -Qatar pagas on vist 30kg, aga esimene lend TLL-HEL oli vist Airbaltic ja tagasitulles vist SAS., kas nende kohta ka käib see kaal? Ei pea midsgi eraldi maksma? Kõik on ühe pileti peal.

Tänud kõikidele vastajatele, aga jutt käib sellest, kui ostan mitte Qatar-is vaid vahendajate kaudu.., mytrip, lastminute, gotogate jan.e., nede hind on 40€ odavam aga iste iga lennu kohta 12€.., kui suur tõenäilisus, et saat kõrvuti kohad mitte makstes see96€ kahe peale?

Isaac, seda küll, võib olla chinal pole lisatasusi, aga vahendajal iga liigutuse eest küsib pappi:), vaata, kui viitsid, selle tiili..

Improved, seda küll, see on n.n. Light hind, ilma mingite lisadeta, kui hakkad lisasi vôtma, kindlustused, siis hind kasvad, konkreetse istekoha ja n.e. Vedaja Air China, väljalend ja tagasi jõudmine sobib, ei pea HEL ööbima, Pekingis on pikk ümberistumine, aga seda saab sisustada linna külastamisega,jutt on 07.04-27.04 vahemikus. Sait on soome keelne ja suht raske aru saada mõnedes punktides, aga ūldmulje, et täitsa söödav pakkumine:) parandage, kui mingi asi jäi kahe silma vahele tänud!

Paistab, et kedagi ei huvita see suund..:)

Tänud kõigile, kes viitsis vastata:)

...vaid aktiveerimisest sama päeva õhtuni..  ja mis see tähendab?

Tänud vastajatele:), tundub, et T.P. ruulib.. meil on kaks täis ööpäeva Singapuris, siis minema ja 2 nädala pärast tagasi ja jalle terve päev kuni südaööni Singapuris ja peab jalle kasutama ühistransporti., kas õhtul Changis kella 22:00 paiku saab T.P. tagastata?

Tere, sain aru, et EZ-link kaart  on kõige mugavam ja odavam. Kui tripime kahekesi ega ei pea ju soetama 2 kaarti?  Kuidas  toimetada ühe kaardiga maksmisel? Jagage kogemusi palun. Tänud.

Tänud Norsu:), 50gr olen jah, kursis..,? ei saanud aru sellest lausest (päike ja Stella mõjub)- lennureisijal kuni 250gr per näkku.., ongi nii? See on juba hea uudis:)

Tere, nats teemast mööda, küsimus, palju vesipiiputubakat tohib tuua näkku? Kui avastavad rohkem kui lubatud, mis edasi? Võetakse ara, maksat trahvi, palju? Tänud vastamas.

Otselend ongi prioriteet:) ei viitdi ringiga tulla, kuigi 6 tundi ka pole hullh

Norsu, IST, sealt saab juba kopika ees kohaliku lennufirma minna näiteks Antalya.. ei usu, et Turkish ei paku paremat hinda:)

Trints33, mis hinnaga sai piletid ostetud, kui vara? Plaanis jargmine aasta sinna põrutada sama ajal..,?Hetkel Lufthansa pakub 138 eest edasi-tagasi..,, loodan, et Turkish teeb mingi aeg parema pakkumise:)