Pjotr1962

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

22 meeldimist
5 postitust
148 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tervist kõikidele, on kellegel jagada värskemat infot/kogemust lennu tühistamisega ja raha tagasi saamisega?

Jaanusm, seda küll, aga flight infos ei ole veel ametlikult cancel tehtud..

Hetkel on kuni 15 aprill tühiststud, edasi kõik lahtine..

Sensation- on küll, 20 mai, aga peaegu kindel, et jääb ara.., või peab ime juhtuma, ja kui siit välja lastakse ilma tagasitulles karantinita, ja Küprus oma poolt võtab piiranguid maha - miks mitte:)

Veigo- see on rohkem ennustus, viide tehtud valitsusele ja ne, minu lend konkreetselt ei ole tühistatud, pean ootama nende, ryanairi,  poolt ametliku otsuse

Saan aru nii, et ei ole pointi enne tõmelda kui Ryanair ise tühistab minu lennu, 20 mai, ja siis on kindel värk raha tagasi saada...?

Vaevalt küll makstakse raha tagasi, pakutakse kuupäeva muutmist, aga sama liinile.., endalgi mai lõpu poole piletid, ja olen nõus isegi edasi lükata reisi, aga”tegijad” tõstsid ööjooksul hinnad topelt.., nii et nüüd kas loobud oma rahast või maksa sama palju ja isegi rohkem edasilükatud reisi eest.., nõme !

Sugram, tänud, leidsin selle nuppu:), aga ei hakka kiirustama, aega veel on, ehk taastub.

Rene Vell- kas suhtlesit bookinguka või otse hotellidega? Endal Kypros 20maist sama teema, non refundable. Kirjutasin paar korda Bookingu, aga pole veel vastust saanud. Kas peaks ka appartide omanikuga ühendust võtma ja arutama mis edasi? Aega, muidugi veel on tähtpäevani..

Singapure-Langkawi-Koh Lipe:)

Ivo65- tiigri salv tohib, cobra mitte

.. ju siis oktoobris puhub täijega..

Diana_le, mis aastaajal olite seal? Kas tuul nii häiris?

Plaanis oktoobri algul külastada seda aaart, elamiseks valisin Kamari piirkonna, nüüd vaja soetada lennupiletid. Hetkel Aegean pakub 250 per nägu, mis on minumeeles kallis.., mis hinda võiks oodata ja ara osta ja mis ajal? Praegu vist vara veel oodata heid pakkumisi. Pslun teie kogemusi. Tänud.

5 päeva tagasi Koh Lipelt, rahvast jah, palju.., ega keegi ei käsi terve päev surfata wallking streetil..:), naudige randu ja merd, need kaks asja panevad kõik paika. Pataya beach ei avaldsnud muljed-paadide sadam, õhtul ainult on tore päikese loojangu naudimise koht. Sunrise ja sunset rannad on super, esimesel on ainult paate paju. Meeduse ei olnud aga peale meie arasõitu tekkisid.., hetkel oli meri jalle puhas(sõbrad  on veel seal). Langkawi meri ei sa võrelda-Pärnu laht:), aga kuna saar suur, siis on millega tegeleda, roller alla ja avastama saart. Elamiseks Lipel soovitan Gipsy resort, pole nii kallis ja korralikut bungalot merevaadega..

00000- kui need on mõeldud söömiseks, mitte seemned, kasuks kui oleks pakkitud, siis peaks läbi saama.

Improved: ka pani mõtlema kuidas.., ju siis enne kui jõuab su bagaas lindile, läbib mingi röntgeni ja seal tuleb signaal mis kohvri puistada.,  samas ka utoopiline see version..

Tere, kurb kogemus tabas eile TLL lennujaamas, kutsuti kontrollile peale bagaasi saamist ja võeti ara  kõik mango.., alates 15 dets2019 ei tohi EU tuua praktiliselt mitte midagi, välja arvatud 4-5 puuvilja: ananass, kookos, durian!!( huvitab kes seda tahab:)), banaanid ja mingi vili veel.. Eesti, nagu alati kõige eeskujulikum ja 5 hulgas..,, ainult vales suunas.

Veigo: imelik, ise kasutan mingi 3 kuud, samamoodi kandsin 10€, e kadunud, siis lasin sinna kanda lisateeninduse, kõkk toimib, hetkel Tais, Koh Lipel, olen poes, restos maksnud, sulli välja võtnud, 10000 batti, ATM lisab oma fee 220 batti ja ikkagi vahetus kurs on veidi parem kui vahetada tänaval cashi..

Dim123- ATM on, no parem cash kaasa, kaardiga eriti maksta ei saa ja raha väljavõt maksab raha:).  Ms.Big - olen 100% nõus, tegevust jatkub, ja kui julged rolleri otsa ronida, siis tõesti saad suremat elamusi., unustasid mainida Sky bridge, 3D ART ja n.e., aga merivesi on Lipel ikkagi võrratu ilusam ja puhtam, soovitan Sunrise randa,

Dim123, isr otsusta mida vajad, aga Duty frees soovitsn läbi astuda;) Tai viisa tehakse otse saarel, rannas, nii et saad juba päikest võtta, :), samas raha vahetada kõrval baaris, 1€ - 32 kohalikku raha, samad nõutakse 200bati mingi eco maks..

Dim123, võib olla lühem aeg, aga olen kuskil lugenud, et see tavaliselt venib pikkemaks. Kangemat alkot soovitan, et ara hoida kohi probleemides;), õltsi hinna vahe on märgatav, L alla 50 senti 0,330,   KL 2 euri sama purk, need on poe honnad, restos on vastavalt kõrgem

Dim123- net sõltub hotellist, saab ka kohalikku netti osta, eile sai ostetud, limit free 480 bati, ehk 15 €., siis saab mööda saart liikida ja net taskus:)( meil on kolmas telefon, mis jagab netti) Phuketti saab minna edasi, sõit ainult pidi olema pikk, ala 6-7 tundi, kui ei eksi. Eelmine kord ka ööbisime 1 öö L. ,ja hommikul saarele, seekord jõudsime 9:30 L. Sai rahulikult duty free ara käia( soovitan), hinnavahe on mitmene.

Mael- soovitan rohkem aega veeta Koh Lipel, meri ja rand on võrratu, usu mind:)