Pjotr1962

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

21 meeldimist
5 postitust
139 kommentaari
Viimased kommentaarid

Singapure-Langkawi-Koh Lipe:)

Ivo65- tiigri salv tohib, cobra mitte

.. ju siis oktoobris puhub täijega..

Diana_le, mis aastaajal olite seal? Kas tuul nii häiris?

Plaanis oktoobri algul külastada seda aaart, elamiseks valisin Kamari piirkonna, nüüd vaja soetada lennupiletid. Hetkel Aegean pakub 250 per nägu, mis on minumeeles kallis.., mis hinda võiks oodata ja ara osta ja mis ajal? Praegu vist vara veel oodata heid pakkumisi. Pslun teie kogemusi. Tänud.

5 päeva tagasi Koh Lipelt, rahvast jah, palju.., ega keegi ei käsi terve päev surfata wallking streetil..:), naudige randu ja merd, need kaks asja panevad kõik paika. Pataya beach ei avaldsnud muljed-paadide sadam, õhtul ainult on tore päikese loojangu naudimise koht. Sunrise ja sunset rannad on super, esimesel on ainult paate paju. Meeduse ei olnud aga peale meie arasõitu tekkisid.., hetkel oli meri jalle puhas(sõbrad  on veel seal). Langkawi meri ei sa võrelda-Pärnu laht:), aga kuna saar suur, siis on millega tegeleda, roller alla ja avastama saart. Elamiseks Lipel soovitan Gipsy resort, pole nii kallis ja korralikut bungalot merevaadega..

00000- kui need on mõeldud söömiseks, mitte seemned, kasuks kui oleks pakkitud, siis peaks läbi saama.

Improved: ka pani mõtlema kuidas.., ju siis enne kui jõuab su bagaas lindile, läbib mingi röntgeni ja seal tuleb signaal mis kohvri puistada.,  samas ka utoopiline see version..

Tere, kurb kogemus tabas eile TLL lennujaamas, kutsuti kontrollile peale bagaasi saamist ja võeti ara  kõik mango.., alates 15 dets2019 ei tohi EU tuua praktiliselt mitte midagi, välja arvatud 4-5 puuvilja: ananass, kookos, durian!!( huvitab kes seda tahab:)), banaanid ja mingi vili veel.. Eesti, nagu alati kõige eeskujulikum ja 5 hulgas..,, ainult vales suunas.

Veigo: imelik, ise kasutan mingi 3 kuud, samamoodi kandsin 10€, e kadunud, siis lasin sinna kanda lisateeninduse, kõkk toimib, hetkel Tais, Koh Lipel, olen poes, restos maksnud, sulli välja võtnud, 10000 batti, ATM lisab oma fee 220 batti ja ikkagi vahetus kurs on veidi parem kui vahetada tänaval cashi..

Dim123- ATM on, no parem cash kaasa, kaardiga eriti maksta ei saa ja raha väljavõt maksab raha:).  Ms.Big - olen 100% nõus, tegevust jatkub, ja kui julged rolleri otsa ronida, siis tõesti saad suremat elamusi., unustasid mainida Sky bridge, 3D ART ja n.e., aga merivesi on Lipel ikkagi võrratu ilusam ja puhtam, soovitan Sunrise randa,

Dim123, isr otsusta mida vajad, aga Duty frees soovitsn läbi astuda;) Tai viisa tehakse otse saarel, rannas, nii et saad juba päikest võtta, :), samas raha vahetada kõrval baaris, 1€ - 32 kohalikku raha, samad nõutakse 200bati mingi eco maks..

Dim123, võib olla lühem aeg, aga olen kuskil lugenud, et see tavaliselt venib pikkemaks. Kangemat alkot soovitan, et ara hoida kohi probleemides;), õltsi hinna vahe on märgatav, L alla 50 senti 0,330,   KL 2 euri sama purk, need on poe honnad, restos on vastavalt kõrgem

Dim123- net sõltub hotellist, saab ka kohalikku netti osta, eile sai ostetud, limit free 480 bati, ehk 15 €., siis saab mööda saart liikida ja net taskus:)( meil on kolmas telefon, mis jagab netti) Phuketti saab minna edasi, sõit ainult pidi olema pikk, ala 6-7 tundi, kui ei eksi. Eelmine kord ka ööbisime 1 öö L. ,ja hommikul saarele, seekord jõudsime 9:30 L. Sai rahulikult duty free ara käia( soovitan), hinnavahe on mitmene.

Mael- soovitan rohkem aega veeta Koh Lipel, meri ja rand on võrratu, usu mind:)

Merlin- mis tähendab aega kaotada? Saar jah, 2x1 km, aga siin on mõõnus:), hetkel ise siin, 3! nädalt veel ees ja seda on vähe:), sest see koht on puhta lebotamiseks.., ime iluspuhassoe vesi, söögikohti üle pea ja eri rahakottile.., endiselt soovitan väga. Langkawi-ga ei saa võrrelda. Üks suurem pluss viimasele- hinnad on 2-3 odavamad.

Vali Koh Lipe:), 1,5 tundi kaatriga Langkawist ja oled n. n.  Tai Maldiividel. Ei oska kosta Tiomani suhtes, aga Langkawi ei avaldanud muljed, vesi pole nii selge kui tahaks, Balti mere taoline, soe küll aga liiva puttukat ka eksesteerivad, ise sain kannatada.

Eelmise veebruaris Koh Lipe-s grillkala oli 200-250tbh, varsti  taas minek sinna,  ehk saab võrrelda...

Tere, ei näe Flibcol, et sõidab Weezes Dusseldorfi, või on see läbi sõidev buss?

Tere, kas on midagi muutunud? palju võiks pilet maksta?

Andromeeda- kas järgmised lennud sheck in lased teha lennujaamas?

Tere, õige valik. Edlmine aasta käisime sama marsruudil, 3 päeva Singapuris -ok, edasi lend Langkawi, ala 1 tund, kohalik suurem rand Cenang, ei meeldinud, vesi pole selge, meie baltimeri:), leidsime ka puhta veega, aga selleks vaja kas roller või mingi teine sõiduvahend. Edasi 2 tundi ladva sõitu ja olete paradiisi saarel Koh Lipe, see oli superkoht, klusat valged rannad, selge vesi, miinuseks - saar on väike ja ülerahvastatud, just turiste. Bali variant ka ok, palju vaatamist ja randu puhta veega ka leidub. Ise lähme see jõulu ja aastavahetuseks tagasi Koh Lipe, kuigi reegliks, et kaks korda ühes kohas ei käi, aga see aasta lihtsalt niimodi juhtus:)

Tere, varsti lend Airbaltic-ga Tegel ja sealt edasi 2,15h hiljem Ryanairiga Mallorca., just tuli Ryanairilt hoijatus et suure koormuse tõttu, palutakse vähemalt 2 h varem olla lennujaamas..,kes värskelt sealt tulnud-kas on tõesti asi nii hull? Tänud !

Tänud Buldooza, ehk saadan sulle meilile pilti sellst kirjas, ise suurt ei jaga mis kirjas..:) oleks super kui saaks abi