turistaja

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi


0 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari

Viimased kommentaarid

Eeldan, et valid, kas Serbia või Rumeenia? Ise olin kuu aega tagasi sama küsimuse ees ning valisin minekuks Serbia ja tagasi läbi Rumeenia. Uuesti läheks mõlemad korrad läbi Rumeenia.

Üleval enne Bukaresti on maantee reeglina korralik ja kiire, Daciatele jääd 100-ga sõites jalgu. Allpool on teed viletsamad ja eriti Bulgaaria piiri ääres võib auto rattad aukudesse ära murda, seega ettevaatust seal.

Kokku sattusime vaid ühe teetöö peale (vist oli Ploiesti ääres) ning sellest sai ka rohelisega läbi. Erinevalt Serbiale on öömaju suht palju, pane tähele silte "Motel", "Camere", "Pensiune".

Kulgesin (alt üles): Giurgiu - Bukarest - Ploiesti - Brasov - Targu Mures - Cluj Napoca - Zalau - Satu Mare

Ütleks, et Poolas sõidavad kohalikud "normaalselt" ~120 tuuris. Kõige hullemate kihutajatena on seal silma jäänud pigem sakslased.

Lugedes sinu kommentaari Sozopoli kohta (kus pole midagi vaadata), tekkis küsimus, et mida imet sa siis seal Nessebaris veel leidsid? Hunniku turistilõkse ja odavaid Dolce&Gabbana piraatsärke?

Sozopoli vanalinnas on (vastupidi Nessebarist) turistilõksu ala väike ning enamus vanalinna pole varjatud rämpsu ja bling-bling sodi müüvate poodide taha. See mis näha on on väga huvitav ja ehe.

Soovitan kindlasti Sozopoli minna, isegi kui kilpkonn jääb nägemata. Erinevalt mitmetuhande aasta vanusest iidsest ja ühest vanimast Musta mere äärsest linnast võite teda ka loomaaias näha.

Eelmine käis siis Sinisilm_1 jutu kohta

Mõned nädalad tagasi ööbitud kesklinnas kohas "Hotelik Laguna".

Sinna juhatavad sildid jäid tee äärde natuke enne ringristmikku, kust number 9 tee mõlemale poole läbi läheb (satud sinna ristmikule juhul kui mööda 19-ndat tuled Lublini poolt või vastupidi Slovakkia poolt lähed Lublinisse)

Hotell või õigemini öömaja ise asub lao territooriumil laohoones ja hämaral ajal võib see kant suht võõrastav olla aga ei maksa ära ehmatada :)

2-ne tuba 100 Zl nagu enamuses mujalgi Poola öömajades. Tuba korralik, puhas (meil ainult katuseaknaga), LCD teler, tasuta wifi jne.