Soojalemaale

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi


2 meeldimist
1 postitust
2 kommentaari

Viimased kommentaarid

Tulin just Hiina reisilt - Pekingi kaardiga saab edukalt hakkama. Hoiatan, et kui lootma jääda ainult googlemapsile, siis see seal ei tööta. Seega aitab vana hea kaart - Peking on hästi üles ehitatud linn ja midagi keerulist seal ei olnud - vaatamisväärsused kõik suhteliselt kesklinnas ja üksteisest jalutuskäigu kaugusel (Keelatud linn, Taevase rahu väljak jne). Metroosüsteem toimib hästi ja kõige lihtsam liikumisvahend, busse ei soovita. Metroopilet maksab 2 kohalikku raha ja metroo kaardid metroos seinapeal.

Litera Relaxis olin mina umbes kuu aega tagasi. Asukoha poolest väga normaalne - randa oli mäest alla ehk 200-300 m kõndida ning rannas oli eraldi hotelli lamamistoolid jne. Hotell ise - üsna kärarikas- igal õhtul ikka disko möirgas:) Seega, kui sa soovid kenasti kell 9 magama minna siis ei soovitaks, kui aga soovid ise ka pärast rannas/ekskursioonil vms veedetud päeva hotelli baaris aega veeta siis väga ok. Enamus hotellirahvast kogunes kenasti sinna basseiniäärde, kus ka baar oli ning kõik laulsid, tantsisid koos:) Ja usu mind, uusi tuttavaid leiad sealt üsna lihtsalt.
Toad - täiesi tavalised kahe voodiga, tv-ga ning konditsioneeriga toad. Päris nelja tärni ma ei annaks, pigem kolm. Aga midagi nagu ette heita ka ei ole.
Söök - kenasti sai kolm korda päevas süüa, mis minujaosk oli ilmselgelt nii kuumas kliimas liiga palju - söögid olid maitsvad, rootsi laud ning üsna suur valik.
Teenindus - no arvestades, et oled siiski Türgis siis kõik naeratavad ja tahavad aidata ja juttu rääkida jne. Jõudsin viimase ampsu toitu taldrikult suhu pista, kui juba kelneripoiss oli laua juures ja küsis, kas võib taldriku ära viia:)

Seega, kui sa just seda õhtust diskensit ei karda, siis soovitan:)

Kena reisi.