Heleryka

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi


0 meeldimist
2 postitust
11 kommentaari

Viimased kommentaarid

Aitähh kõigile. Käisin pangast ka veel küsimas ja nemad ütlesid et student kaart peaks toimima küll, sest tal krediitkaardi funktsioonid. Aga on nagu on loodan et seepärast ostmata jää:D
.
.
.
Suured algustähed on trip.ee-s kohustuslikud!

Aga samas viisad on makstud selle kaardiga ja probleemi polnud.

Ütleb:
Sorry. Regrettably your card has been declined. Please go back to the payment page and ensure that the information you entered was correct. Otherwise, please try another card or call our call centre.

Jah need numbrid sain juba panga kaudu ka teada, aga ikkagi ei luba. Ei saagi nagu aru milles viga on.

Credit Card Billing Address
This address must be identical to your credit card billing address. Nii ütleb ka veel, aga kas siin loeb ka et vahepeal elukohta vahetanud?

Arvelduskrediidivõimalusega deebet.

See kaart ongi nagu krediit kaart saad miinustesse minna ja panka helistades öelda, et kõik on korras kaardiga.

Täna leidsin sellise variandi, et Riiast Londonisse 500.- Londonist Kuala Lumpurisse 214GBP aga sealt edasi jälle arusaamatu. Reklaam AirAsia kodulehel väidab 45GBP Kualast Melbourne'i, kuid otsing selliseid hindu ei anna. Loogiline oleks see, et sooduspiletid kõik välja müüdud ja see reklaam on aegunud?
Kas see Airasia leheküljel ongi selline süsteem, et kui sooduspiletid müüdud, siis otsing lihtsalt ei anna sellise hinnaga vasteid?

Vabandan lollide küsimuste eest, kuid suupihta ei lööda :)

Aitäh sulle. Eks me oota, millal see kampaania lõpeb siis, äkki tuleb London-Kuala Lumpur midagi odavamat kui 271GBP. See Kuala Lumpur-Melbourne on naguinii seal kampaaniakorras 800 eeki, muidu 1300 eeki, seega see 500 krooni ei oma tähtsust tõesti.
Praeguse seisuga saaksime 6200.- kõik kokku. Aga eks me hakkame oma asju ajama ja loodetavasti tuleb mingi hea pakkumine.

Aga kas kampaania all mõtled seda Kuala Lumpur-Melbourne 45GBP? Sest kui aus olla, siis meie pole Londonist Kualasse sooduspakkumisi näinudki. Kõige odavam oligi 217, kuid see liiga hilja juba. 271 on oktoobri variant. Need leidsime lihtsalt lendude otsingust. 10'ndaks novembriks leidsime vaid 238GBP pileti.

Lennata soovime parimal juhul oktoobri alguses, sest enne Jaanipäeva on plaan ikka tagasi tulla. On üldse lootust, et selleks ajaks mingi soodukas veel tuleb?
.
.
.
Kohanimed algavad suure algustähega!
Trip.ee

Sooviksime samu pileteid saada, kuid teistel kuupäevadel. Me ei saa kodulehelt mingit infot ega leia selliseid variante, kas saaksid veidi nõu anda?
Probleem selles, et ei leia mitte ühtegi lendu London-Kuala Lumpur 3000kr. Sooduspileti 45GBP kuala lumpurist melbourni vist leidsime, kuid sellega on kiire, sest kampaania lõpeb 30 august. Eestist londonisse pole probleemi, selle leidsime easy jetiga 2.sel oktoobril ca64 EUR'i, või Riiast 500.-. Kas lihtsalt on kõik soodsad air asia lennud londonist kuala lumpurisse välja müüdud?

Kui keegi vähegi suudab aidata:
Mart
mart211@hotmail.com
56688073