Tsiki1

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
19 kommentaari

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Internetikohvikuid on seal kindlasti iga nurga peal, tõenäoliselt on suuremates hotellides on ka wifi.

Mina pikendasin enda viisat Delhis kuuks ajaks.Ma ei tea kas see nii ka on, aga mulle öeldi, et üldiselt turistiviisat seal ei pikendata. Ise sain pikendatud, kuna olid tervise probleemid ning selle kohta ka arstitõend.Muidugi käis sinna juurde päris pikk jutuajamine ja päevläbi järekorras passimine. Aega võttis see ühe päeva.

Ei saanud hästi aru, mis see maksumaksmine siia puutub, kui üks valitsus lihtsalt ilma põhjuseta hoia kedagi oma perekonnast eemal.

Pauline....ma helistasin Inimõiguste Teabekeskusesse ja sealt öedli, et see seadus jõustub alles oktoobris, et tuleb öelda ka viisast keeldumise põhjus. Sellest ma saan veel aru, kui su sõber ei saa viisat, kuna ta ilmselt taotles tavalist turistiviisat?Aga minul peaks see õigus olema ju abikaasa Eestisse tuua, kuna abielutunnistus on üle vaadatud ka Eesti Välisministeeriumis ja öeldi, et see on igati nõuetele vastav ja siin kehtiv.

Triplekix...Siia tahab tulla ainult minu abikaasa üksinda ja kõigest paariks kuuks, et näha esimese lapse sündi, mille tähtaeg on juulis.

Keralas on vast ikka rahulikumad rannad, siin üldse liigub vähe turiste.

Mina sõitsin rongiga 2 ööd ja 3 päeva...olin ainuke valge selles suures vagunis (kuid reisisin koos kohalikuga) ning terve selle aja olid meie mõelema telefonid, läpakad ja muud asjad voodipeal laiali...istusime ise vahepeal teises vagunis jne ja mitte keegi ei olnud meie asjadest huvitatud. Teistele aga ei soovitaks sellist asja teha, mine sa tea, meil ilmselt vedas lihtsalt vagunikaaslastega.Aga no vaevalt, et keegi sul terve kohvriga minema jalutab. Ma arvan, et saad ikka oma kohvri lennujaama või hotelli jätta. Minul on asjad samuti paljudes erinevates hotellides kuskil hotellitoas laiali vedelenud, pole siiamaani õnneks midagi ära varastatud.

Aga igaks juhuks võid kohalike käest veel üle küsida ju, kui Goas oled.Keralast on jah võimalik igalt poolt neid reise saada.

Kui ma jaanuaris ja veebruaris Keralas olin, siis siin oli ka ikka parajalt sääski. Aga pole jah mõtet liialt muretseda selle pärast.Kui vaja, siis saab alati kohapealt osta.

Mina olen praegu Keralas ja õhtuti on siin sääski nii et vähe pole :)

Mina tegin kaa nii tervise-, reisitõrke-, kui ka pagasikindlustuse koos. Õnneks tervis siiamaani korras, aga Mumbaisse jõudes hilines pagasi kättesaamine 24h...minu rong läks 12 tunni pärast, seega sain pagasi kätte alles pärast 2 päeva.

Kui Keralasse ükskord jõuate, siis andke teada! Äkki oleme kuskil samas linnas ;)

Ja paljudes hotellides, külalistemajades jne on sellised sääsetõrjevahendid, mis paned voolu pistikusse, seal sees on mingi vedelik, see kaitseb päris hästi sääskede eest.Eriti veel ööseks oleks hea see sisse jätta.Ja nagu eelpool teised juba kirjutasid, siis jah kohapealt saab osta igasuguseid erinevaid tooteid selle vastu :)

Noh, minul on ka peale lennukist maha minemist paari tunni pärast 2 päevane rongisõit ees, päris jube, a loodetavasti elan üle :)

Ei saanud su postitusest hästi aru, kas küsisid kuidas on hea minna Delhisse, või siis Delhist Goasse? Nõustun sellega, et rongiga on kindlasti huvitavam, kui lennukiga. Pole küll ise Goasse veel jõudnud, aga see pidavat kindlasti elavam ja huvitavam olema, kui Kerala.No sõltub ka sellest, mida ise teha tahad.Aga näiteks TravelIni kodulehel on huvitavat infot Goa kohta ning ka ekskursioonide kohta infot, kuhu saab ka loomulikult omal käel minna.

Kas saaksin su emaili? Räägiksin natuke lähemalt. :)