tartlane61

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

2 meeldimist
4 postitust
29 kommentaari
Viimased kommentaarid

Plaks.Ostsin lennupiletid 2.05.2016 Tallinn-Moskva-Phuket 19.12.16-18.01.17 1 ümberistumine Moskvas. Hind kahele 1372.- euri.BudgetAir.com. Minnes on lennuvahe 7.35 Tagasi tulles 1.20.Mulle sobisid ka lennuajad.Tallinnast hommikul 10.50. Phuketis kohal 10.25 (20.12)Tagasi Phuketist 11.40 ja Tallinnasse õhtul 19.50.Kuna me elame Tartus,siis mugav bussiühendus Tartu-Tallinn.Ei pea autot pikaks ajaks lennujaama parklasse jätma.

Lend Tallinn-Sheremetyevo-Phuket on 19.12.2016 Mis kuupäevast umbes saab teha internetis check-in ?

Kirjutan igaks juhuks oma kogemusest.Broneerisime endale apardemendi kaks kuud tagasi Wimdu vahendusel.See rahvusvaheline firma,kellel on nn.maaklerid.Algul kõik korras.Raha makstud,broneeringu kinnitus meilil.Meie apardemendiga tegeleb venelanna nimega Liana.Ja nüüd nädal enne reisi teatab meile,et kuna rubla kurss langeb,siis tema tühistas meie broneeringu ja soovib kohapeal sularaha BHT-ides.Meie andsime kohe asjast teada Wimdule,sest meil ju neile juba raha makstud.Ega nad ei kiirusta sealt ka raha tagasi maksmisega,sest meie pole lepingut rikkunud.Reisini on jäänud vaid loetud päevad,aga asi on väga ebaselge.

http://tripipood.ee/ Tellisime 19.12.2014 Phuketi saare tuuri ja 04.01.2015 Imelise Taimaa 2 päevase tuuri.

Viimased kommentaarid bahti kursi kohta jaanuaris.Ehk on keegi lähiajal Tais käinud ja jagaks kursi kohta uut infot.Tavidist pole vist mõtet eriti palju kaasa osta.Nagu mulle tundub,on kohapeal kurss parem.

Neid saari on seal nii palju,et ajab kohe segadusse.Nagu ma aru saan,on saari,kuhu saab Bangokist ja saared,mis jäävad Phuketi lähedusse.Phi-Phi saar teada/ tuntud.( ülerahvastatud, väike, mõttetu).Aga Phi-Phi viewpoint.Kas see on mingi eraldiasuv saar,kuhu soovitatakse minna.Meil minek Phuketile detsembris.Sooviks kindlasti veeta mõned päevad kuskil imelisel saarel(koos ööbimisega)Kas kohalikest reisibüroodest oleks võimalik sellist reisi tellida.Saarereisi planeerimisel oleks küll juba sealkäinute täpsem juhis teretulnud.

Meil minek Phuketile 16 detsember,tagasi 14 jaanuar.Esialgse majutuse leidsime selliselt lehelt,nagu Wimdu.com: Apartments & Holiday Rentals(seal võeti küll br.raha kohe)Meil sama plaan,et ringi liikuda.Mitte olla kogu aeg ühes kohas.Edasised öömajad küll bronnitud,aga sellistest kohtadest,kus saab tingimusteta tühistada.Eks kohapeal selgub.Võibolla leiame kohapeal midagi soodsat ja huvitavat.Oleme varem Phuketil käinud ja autot rentida ei olnud küll mingisugust isu.Seal ju vasakpoolne liiklus ja liikluskultuur olematu.Ka küllalki kitsastel teedel üritati sõita neljas reas,kogu aeg signaalitades ja ohtlikke manöövreid tehes.Vaiksemates ja kõrvalisemates kohtades rolleriga liikuda ehk tasub.Kui politse kinni peab ja avastab,et A katti pole,on nad kibekiired trahvi tegema.Ja turistidelt nõutakse ka kiivrit(mis ei kehti kohalikele)Odavamad liiklusvahendid on tuk-tukid. Kuigi need pikemaid otsi ei tee. Kui lapsega minna,siis vast pigem Krabisse.Seal pidi rahulikum olema.

See Koh panga jutt on nii huvitav.Kas sinna Phuketilt ka trippe tehakse.Ma mõtlen päevatrippe,sest meil Phuketil öömaja olemas.Või ei tasugi sinna ühepäeva tripile minna.Nii saab kohapel liiga vähe aega olla.

http://www.wimdu.fi/ Meie leidsime sellelt lehelt soodsa elamise.Seal on pakkujaid palju.Ja iga hinnaga

Meil minek Phuketisse.Sinna lennupiletid kallimad,kui Bangkokki.Novembris jah hinnad soodsamad.Me soovisime detsembris ja olla lausa kuu aega.Nii,et jõulud ja aastavahetus ka sees.Minek Helsingist 15.12-14.01.hind kahele 1695.-

Ehk teab keegi soovitada,kust saaks soodsaid lennupileteid Tallinn-Phuket Tallinn (dets.2014-jaan.2015)Kuna see on võrratu maa,siis veedaks seal võimalusel lausa kuu aega.

Kui keegi siinkirjutajatest on viimasel ajal Cancunist Kuubal käinud,võiks jah veidi infot jagada!

Kas Mercado28 turg on avatud iga päev? Millistel kellaaegadel? Ehk on keegi kursis.

Teab keegi pajatada turust nimega Mercado 28.Kas see on avatud iga päev ja millistel kellaaegadel?

Kuigi ma siin ise midagi ei küsinud,sain tulevase reisi jaoks infot juurde.Meil minek 11.03 -26.03.2014 Helsingist otse Cancuni.Hotelliks valitud Cancun Bay Resort AL.See on mõnusa asukohaga rannahotell.Oleme selles hotellis selles mõttes paiksed,et ei peaks hotelle vahetades kohvreid vahepeal pakkima ja oma killavooriga seiklema.Eelnevaid kommentaare lugedes on võimalusi ringi liikuda mitmeid-bussiga,rendiautoga...või osta tänavalt reise.

Ma kuulsin,et seal on vool poole nõrgem,kui meil.Mingi adapter pidavat vahele käima.Kas selle peab siit kaasa võtma,või saab neid ka kohapealt.Kas see jutt vastab üldse tõele?

Suur tänu! Eks kindlasti on sinu infost abi.Nüüd on mingi ettekujutus,mis meid ees ootab.Ja on mõtlemisainet, kuhu minna ja mida teha.

Aitäh vastamast! Meie hotell ei ole linna keskel,vaid Puerto Moreloses.Kaardilt vaadates jääb väikse saareriba peale.Kirjas on,et linna u2-3 km. kuhu pääseb taksoga.Meil on pakett AL,siis me ei pea linnas sööma, jooma,vaid saame seda nautida oma hotelli terassil ja rannas. Kuna Hispaania keelt ei oska,siis kas on mõtet kohalikelt ekskursioone osta? Soomlased pakuvad retki Coba/Tulum päevareis lõunaga 70 eur.Tegelikult päris kallis.Sa mainid paaditrippi Contoy Islandile.Kas te võtsite selle Playa de Carmenilt.Cancuni sadamast tehakse paaditrippe Isla Mujeresi saarele.Need on vist kaks eri saart,või kuidas.Kui ma nüüd õiet aru sain siis Maiyade püramiidid kuhu tasub minna asuvad Cobas.Ja räägi ka Tulumist.Mis sulle selle koha juures meeldis? Kaubandusest rääkides,siis kust tasub sisseoste teha,et kodustele mingeid kinke tuua.Ja mida sealt tasuks üldse osta?Kas seal on ka mingeid turge,kus annab kaubelda?Kuidas seal üldse hindade kauplemisega lood on. Aasias on see normaalne,aga see ju hoopis teine kontinkent.Veel tipist ka.Kas seal on kombeks kohvripoistele(kui neid seal üldse on) toakoristuse jne. jootraha andmine.Muidugi,kes rahast ära ei ütleks,aga kas nad ilmtingimatta ootavad seda?Eks küsida võiks ju lõputult.Tore kui sa nendelegi vastata viitsiks !

Meil neljakesi minek Cancuni 11. märts 2014 Helsingist Finnmatkadega.Hotelliks valitud Cancun Bay Resort.Oskab ehk keegi,kes on hiljuti Cancunis käinud,mingit kasulikku nõu anda.Kuhu tasuks kindlasti minna ja vaadata. Või jälle mis on lihtsalt mõttetu turistilõks.Kuna oleme suitsetajad,siis tahaks teada,kas suitsud on kallimad ,kui Eestis.Kui palju võib kaasa võtta?Ja rahavahetuse kohta oleks ka hea teada.Kus raha vahetada? Igasugune info on teretulnud.

Käisime Keenias (Mombasases) märts 2011.Sõitsime linnast läbi saffari bussiga ja tõesti mitte ühtegi valget inimest ei näinud.Kui palgata kohalik saatja,siis võib veel ehk minna,kuid muidu linna peale minna küll ei soovita.Hotelli võrava taga on poekesed(vähemalt meil oli)kust saab sisseoste teha.Seal nad muidugi oskavad hinda küsida,tuleb lihtsalt kaubelda.Loomulikult on seal kohutav vaesus.Kui soovisime kaugemale poodi minna,siis võtsime hotelli territooriumilt takso.Seesama takso ootab kaubanduskeskuse parklas ja toob ka tagasi.OOteaeg ja hind tuleb eelnevalt kokku leppida.OOteag võib olla lausa mitu tundi,et saaks rahulikult ringi vaadata.