sossu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Loen tingimusi ning tekib kaks küsimust: e-viisa kehtib ühekordsel sisenemisel ehk Poola minekuks ja sealt tagasi tulekuks mõlemal suunal ei saagi Kaliningradi kasutada?

Ning kes teab, millisel kujul see tervisekindlustus olema peab?

Tulen homme hommikuse lennuga Rhodosele ja sealt edasi Falirakisse. Kuna reisin omal käel ja 4 kuuse imikuga, siis igasugune abi oleks teretulnud.Kuidas me kontakteeruda saame?

..olen juba kaks korda käinud:)Nii Nuweibas kui ka Hurghadas. Loomulikult Nuweibat ei kaalu m itte miski üle, minu jaoks oli see superluks puhkus, käisime mehega seal pulmareisil ja no tõesti, aeg jäi seisma seal.

Aga omaselle reisi kohta olen ka mõelnud, et kui ostaks ainult lennupileti ning ööbimise broneeriks ise. Nt Korful ma tean Benitses ühte täitsa ok öömaja (ämm käis suvel seal just, tal värske kogemus), kus on täitsa ok hind: nädala ööbimine oli 1500 eeku umbes...ja see hind oli suvel. Äkki sügisel on vähe odavam?. Ja selle toitlustusega on nii, et vbolla ongi parem, kui pole õhtusööki...saabki avastada külastatava maa kööki. Samas pole minu jaoks ka probleem kaasa võtta keedukann ning kiirtoite. Mõte hakkaski kohe liikuma, et kui on nt köögiga apartment siis piima poes vast ikka on, et hommikuks putru teha :) Ja nagu keegi ütles, siis palju ma seal hotellitoas ikka veedan aega, peaasi, et seal igasuguseid koduloomi poleks ja voodipesu oleks ikka puhas ja ennast pesta saaks. Mis on kõige odavam lennupilet nt Korfule mida te olete kohanud? Korfule vist odavlennufirmad ei lenda?

Oot, saan ma õigesti aru, et lapse puhul id-kaardiga reisimisest ei piisa? Minu lapsel on küll pass aga reisikaaslase lapsel on id-kaart.
Milline on madalama kategooria hotell? 2 tärni?