rändurloom

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi


0 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari

Viimased kommentaarid

Tere!

Ikka on mõtet kesklinna minna. Metrooga jõuab Manhattanile ca 1-1,5 tunniga. Vaadata päevaga muidugi palju ei jõua, linn on tõesti suur, aga vähemalt saab mingi muljegi, mille põhjal otsustada, kas kunagi hiljem on põhjust tagasi minna või mitte.

Parimat!

Et mina käisin eelmisel aastal Go Traveli vahendusel New Yorgis 3500.- eest. Tegu ei olnud näpukaga, vaid Finnairi ja Britishi eripakkumisega. :)

Baltic Queen ja Victoria I on siiski mõneti erinevad laevad. Victoria sõsarlaev Romantika sõidab Riia-Stockholmi liinil. Baltic Queen on aga baltic Princessi sõsarlaev.

Mõned erinevused:

Baltic Queen on 20 meetri võrra pikem, sinna mahub oluliselt rohkem inimesi. Diskosaalid on erinevad ja paiknevad erinevatel tekkidel, Baltic Queenis on ujumisbassein, Victorias ujuda ei saa. Baltic Queenil on ka rõduga kajuteid, Victorial ei ole. Erinevusi on palju, alates visuaalse poolega ja lõpetades sisustusega. Nii et eelistama peaks vast ikka Queeni, sest sellel laeval on lihtsalt rohkem reisijale pakkuda.

kogemus on täiesti olemas, sest on endalgi varasemas elus vanusepiirangutega tulnud silmitsi seista. Jah, nädala sees on laevad tühjemad, midagi pole parata. Tippaeg on ikkagi reede ja laupäeva õhtu. Nädala sees on olnud nii 350-600 inimest, reedeti full-house. Aga kui sul on oma seltskond, siis on ikkagi lahe. ILmselt kohtute ka laevas mõne muheda inimesega. Edu!