xtimmu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tegin paar pilti ka.

https://picasaweb.google.com/xtimmu/Seljakas

Kott on päris suur, rihmadega saab natukene kompaktsemaks tõmmata (ja rihmu on palju-palju). Hiina kolameistritele omaselt on kõikvõimalikke featuure lahkelt lisatud.

Vaatasin üle tüki aja kotile lähemalt peale ja viimaste piltide pealt on näha ka nimetatud Hiina meistrite näpukad..

Kui aga eelarve väga kitsas ja parandamisoskused selged...

Ok. Tänud soovitajatele. Testin Autani ja Diffusili esimesel võimalusel ära.

Ben jääb praegu varunimekirja. Jaanipäeval keegi pakkus seda kraami ja hommikul olid riietel punased plekid peal. Rohke saunatamise ja väikse õllevõtmise tulemusena olin ikka pealaest jalatallani ära söödud.

Kas mittekeemilisi soovitusi ka on? Matkatargad räägivad midagi mütsi külge käivatest putukavõrkudest ja tiheda koega nailonriietest. Oskab keegi kommenteerida?

abednego: kas oled kindel, et see just DEET oli, mis nii "kinni tõmbas"? Ehk oli tegu kuumarabandusega vms? Olen midagi sarnast Mosambiigis kogenud ja ei saanudki täpselt aru, milles asi - võimalikke süüdlasi mitu. Sõin malaariarohtusid, oli paras jetlag ja tappev kuumus oli.. tappev.

Ainult automaadist. Kui paar päeva oled (isegi ühe päeva puhul), siis tasub see 72h turistipilet osta. Sellega saab "ühe korra" lennujaama ja tagasi sõita, kurat teab kuidas nad seda kontrollida kavatsevad.

Bussijuhid on kohati hämmastavad rallimehed (eriti öösel läbi vanalinna värava tuisates, mis ongi enamvähem täpselt bussi ristlõike suurune).

Väga tuttav tunne ja juba pikemat aega... Olen paar aastat tööreisimise ja igasuguse vahelduse otsimisega suutnud seda talitseda, aga nüüd vist läheb jälle käest ära.. Kola selga ja hipitama.

Samas, iga kord reisu pealt tulles vaatan Eesti elu jälle uue pilguga ja leian, et päris hea on siin olla. Aga mõne aja pärast vajuvad asjad jälle harjunud rööbaste poole ja tahaks jälle kuskile..

Olen ise sõitnud mööda seda kruusateed (NB! kruus, mitte killustik) ja ei oska eriti nuriseda. Tee on üsna sile ja hästi kinni sõidetud, tõususid-languseid eriti ei kohta. Kuna sinna jõudes päike paistis juba lagipähe ja alustasin sõitmist Tallinnast, siis keskmine kiirus jäi selle tee peal tagasihoidlikult 16-18km kanti. Selles ma ei süüdistaks teeolusid..

Asfalti mööda on loomulikult liikumine kergem-kiirem, aga see-eest on ka lugupeetud kiiremaid ja ohtlikumaid kaasliiklejaid tohutult palju ning vaadata pole suurt midagi. Kes autotee ääres sõitmist ei valda või pelgavad (sõidavad valel pool teed, keset teed, juttu ajades mitmekesi kõrvuti - mitte hanereas, ei oska vajaduse korral aeglasema sõidukina teiste möödalaskmiseks teepeenrale sõita jne), igati hea alternatiiv.

Ainuke häda, et võrdlemisi igav on sõita mööda sellist sirget sihti ja mõnes kohas olid puude ja oksade virnad ilusti rattatee peale ette tõstetud. Palivere-Taebla kandis kohtab tee peal ka kärudega patseerivaid emasid, kellele meeldib ikka kõrvuti jalutada ja juttu ajada.