tankkk

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

2 meeldimist
2 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Nii, vahepeal on palju aega mööda läinud, aga ma pole oma kampaaniat ikka veel alustanud. Räägime Vestnorsk Filmsenteriga rahastuse asjus. Seal on tähtaeg 3. sept, siis on kõik selge ja siis saan ka otsustada kui palju ja kas laiadelt massidelt küsida :)

Oslos pead võtma oma pagasi välja ja läbima tolli, sest sa sisened Norra territooriumile. Tolli läbimine on muidugi selline mõtteline protsess, reaalsuses keegi midagi ei kontrolli. Peale seda hakkad oma järgmisele lennule minema, s.t. annad pagasi uuesti ära (teed kas check inni või lihtsalt bag dropi, olenevalt sellest kas Tallinnas said mõlema lennu pardakaardid või ainult esimese), läbid turvakontrolli ja voila. Kahest tunnist peaks piisama kenasti.

Mis sa Tromsøs teed? Elasin seal kaks aastat, väga kift koht. :)

Ohoo väga lahe :) Plaanis oli varsti avada kampaania IndieGoGo's. Ma ei tea kas hooandjas eraldi on mõtet teha, ehk saavad kõik eestlased ka indiegogo'ga hakkama, või mis sa arvad?

Nii see käib :)

Foto raamatust "Life and Death on Mt. Everest: Sherpas and Himalayan Mountaineering" Sherry B. Ortner

https://dl.dropboxusercontent.com/u/23762819/herzogitassimine.jpg

Nii on. Ka NFI-st püüan taotleda.

Jah, ise teen kõike, vähemalt seni. Olen siit-sealt raha taotlenud, kui kuskilt toetust tuleb siis on võimalik ka kedagi appi palgata. Lõpptulemus oleks sellevõrra parem. Aga näis, lähikuudel selgub.

Levi osa on samuti veel lahtine, aga kino ei ole kuigi tõenäoline :)

Niisiis, kui kutset pole, ei saa ka viisat. Maili teel palusin neid, et nad mu passi tagasi saadaks. Nädal hiljem nad helistasid ja küsisid et noh, miks ma pole ühendust võtnud. Ilmselt siis mail ei jõudnud kohale. Niiet ei ole see süsteem nii õlitatud neil midagi.

Teine probla on see, et nad nõuavad tagasisaatmise tarbeks 10 postikupongi. See maksab kokku üle 200 kr. Pole ju normaalne, et passi postiga saatmine Stockholmist Eestisse nii palju maksab? Seal on kah mingi jama neil. Või siis Eesti Postil.

Kokkuvõtteks siis et 800 kr lõivu ja 200 kr postikulusid ehk kokku 1000 kr mitte millegi eest. Allah Akbar! :)

Ahoi, saatkond on tõesti abiks. Suhtlus e-maili teel täitsa töötab. Aga nüüd nõuavad nad kutset (kodulehel neil seda nõuet pole). Nii et kahtlane kas ma selle viisa saan. Eks uurin asja.

Okei, see on loogiline tõesti, tänud. Aga teiseks ikkagi see "in Pakistan" lahter. Kes on taotlenud, mida te sinna kirjutanud olete?