trip-krainetrip-ukraine-dark

kasutan_harva

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
5 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mina sain kasutada kui lisasin voucheri koodi broneeringu lõpus. Kohe alguses sisestades ei saanud ma ka enam kuupäevi valida.

parkandfly parkla ikka töötab? Kodulehel on kirjas, et hinnad kehtivad alates 2008 aasta sügisest, ega vahepeal midagi muutunud pole ja kohale minnes mingeid ebameeldivaid üllatusi ei tule?

Kuidas on Korsikal telgis ööbimisega juuni keskel-juuni lõpus? Mitme kraadiga võiks arvestada (18-20???). Magamsikott on ilmselt liiast ja kuna minek lennukiga, siis on iga cm2 kohvris arvel. Liigset koormat ei tahaks kaasa vedada. Kas linast piisaks? Päeval on loodetavasti piisavalt soe ja kas üldjuhul saab lühikese varrukaga hakkama? (Loomulikult võtan pikkade varrukatega asja ka kaasa, see juba lennukis vajalik.) Igasugune (telkimis)info ja näpunäited Korsika kohta on teretulnud.

Mina broneerisin juuni kuus toimuvaks reisiks hotelli juba oktoobris läbi saidi www.booking.com, samal ajal ka lennupiletid Air Balticust. Tänaste hindadega võrreldes sain supersoodalt:) 2 ööd neljale inimesele tagasihoidlikus hotellis Nizzas 182 euri, täna sama tuba neljale juba 357 euri. Loodan, et booking. com on ikka turvaline ja kohale jõudes mind ikka tuba ootab ja loodetavasti ka sama hinnaga, mis broneeringus kirjas. Siiani olen bookingu kohta vaid positiivset tagasisidet lugenud. Auto broneerisin pikemaks perioodiks ja läbi http://www.economycarrentals.com/ Olen varem kasutanud ja siiani rahule jäänud. Tegi ka sel korral soodsaima pakkumise.

Tänud Minuke:) Selline küsimus veel, et kas selle eraldi kindlustuse võin osta ka hiljem kui auto broneeringu teen. Tahaks auto juba ära bronnida, aga kui vaatasin http://www.insurance4carhire.com/ broneeringut, siis see algusaeg, mis mulle vajalik, pole veel kättesaadav. Ühesõnaga, kas on ok, kui auto bronnin täna, aga kindlustuse ostan juurde mõne kuu pärast. Sõit ise alles suvel. Sorry kui küsimus "blond" on, aga tõesti pole sellise asjaga varem kogemusi olnud.

Tänud ixxx, hakkasin isegi sellele mõtlema, et äkki on tõepoolest auto targem juba Nice´st võtta, aga kas ülesõit siis mitte liiga kalliks ei lähe? Ja kuidas rendifirmad auto Korsikale viimisesse suhtuvad, lubatakse vabalt või peab enne kokku leppima? Äkki mäletad, mis rendifirma teenust Sina kasutasid?