reymos

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

8 meeldimist
16 postitust
31 kommentaari
Viimased kommentaarid

Centrumis pole olnud aga Wellton Riga Hotel & SPA-s küll. Spaa pärast sinna kindlasti ei soovita minna. Tilluke ruum, hämmeldunud nägudega inimesi täis, kes on pettunud selles spaas. Tõsiselt tuli pahvakas naeru kui sinna ruumi sai astutud, ca 50 ruudul oli umbes sama palju inimesi.

Tere

Esiteks loodetavasti laps juba paraneb ja ei midagi tõsist.

Teiseks on see üle pika aja selline teema mis on ka väga huvitav, et hoian sellel silma peal ja ajendas kirjutama.

Hoia meid kindlasti asjade käiguga kursis, sest see on õpetlik lugu kuidas ja kas kindlustus korvab ning mis ulatuses. Kuidas ja millal tagasi saate jne. Igaljuhul jõudu ja kiiret kojujõudmist!

TereMina kopeerisin segmendid ja saatsin Estravelile. Nemad said mulle müüa piletid nii nagu ma olin välja otsinud (oli AA lend LAX-LHR, aga IB koodiga oli pilet odavam). Nad võtavad küll mingi vahendustasu aga see tuli ikka odavam kui osta AA koodiga lend. 

TereGetjeti kohta ei oska rääkida, aga HenryMark postitus on natuke vale. Nii Lufthansa kui ka Aegean, kuuluvad Star Alliance'isse.

Kõik lisad arvestatakse esimese vedaja reeglite järgi kui lennud ühe pileti peal. Vähemalt kunagi oli nii. Soovitan võtta ühendust mõne reisibürooga.

Esimene rong kell 06:10 viimane 21:08, iga tunni tagant, sõit 40 minutit, hinda ei näita: www.trenitalia.com

Nii, 615 kui ka 620 on vaja seutulippu osta ehk regioonipilet kui sõita Helsingist lennujaama. Ja üleüldiselt hakkab juulis rong käima lennujaama ja osad bussid kaovad või muutuvad marsruudid. Info lähemalt siit: http://www.hsl.fi/en/ring-rail-line-and-vantaa-bus-network/vantaa-bus-network.

Visa required, except for Holders of onward tickets for a max.

transit time of 12 hours.

  • Only one transit stop-over in Saudi Arabia is permitted.

  • Except when flying on Saudi Arabian Airlines, where a second transit point is permitted. Additional Information:

  • Passengers performing Umrah while in transit through Jeddah (JED) can obtain a transit visa up to 72 hours provided: For details, click here

Source: Timatic

Unustasin lisada, kellel on pilet nende lendudele siis http://www.topkinisis.com/

Turkish lööb Vilniuse ja Tallinna lennud kaheks ehk ei enam vahemaandumist! http://airlineroute.net/2014/07/08/tk-tllvno-w14/

Kui juba ka airlineroute.net selle väja toob siis on juba asi ka kindel. Samad THY kodulehelt ei saa veel pileteid osta.

http://airlineroute.net/2013/01/18/tk-tllvno-jun13/

Oot, aga mis kasu lennufirma sellest nüüd saab siis kui näitab sulle kallimat hinda? Enamus jätab siiski pileti ju ostmata, või mitte? Argumendid, arusaamatu?

http://www.latestays.com/ Ole lahke ja vali välja...proovitud seda kodukat ja kõik töötab. Ise olin I Residence Silomis. Skytraini peatus oli hotelli ees. PS! Kõigile teadmiseks, et rong linnast lennujaama maksab kõigest 15THB´d(seda ei tea kui palju lennujaamast linna)...kodukal hind 100THB´d.

Kõige huvitavam ongi see, et Finnair ei ütle midagi Finncomm kohta. Meenutab juba Aero teemat kus lihtsalt pandi Finncomm 1 päev lendama ja järgmine päev teatati, et Aeroga on kõik. Elame näeme, mis toimuma hakkab nüüd. Aga lennupilet võiks kindlasti odavamaks minna HEL suunal. Praegu lendamine sinna suht rikaste pärusmaa :D

A ja B terminali eest läheb ka buss Manhattanile ja peatub Madame Toussou muuseumi lädedal. Lähed terminalist välja ja üle tee on bussipeatus. 15taala sõit ja pileti saab osta bussist(mitte bussijuhi käest vaid teie juurde tullakse ise). Kui ei leia siis küsige lennujaama infost kus kohast täpsemalt see bussipeatus asub või minge siltide järgi. Sõit kestus ca 30 minutit aga oleneb kõik liiklusest. http://www.coachusa.com/olympia/

Vot seda mina ei usu, et TLL'is on võimalik check-in teha ka Colombo lennule. Kahjuks reisibürood seda ei tea ja soovitavadki ning siis reisija satub laua ette ja ütleb, et tehke nüüd kõik ära ja kui agent seda ei saa teha, tehakse suured silmad ja öeldakse, et reisibüroos lubati, et saab. Tallinna Lennujaamas üldse väga vähestele lendudele saab läbi-check-ini teha. Arvan siiski et sa pead/pidid Londonis kalpsama transiit check-ini.

Sest et Easyjeti süsteem ei registreeri inimesi automaatlselt Tallinna check-ini süsteemi ja nad peab kõik eraldi registreerima ja tänu sellele annab ka uued pardakaardid. Ja siis veel see ka, et Easyjeti web-check ini ribakoodi Tallinna masinad ei suuda lugeda. Vähemalt nii see oli veel eelmise aasta kevadel.

Ma ei saa aru, mis juttu see firma esindaja ajab... Mis koostöö Ryanairiga. See lennufirma ei taha, et ükski reisibüroo nende pileteid vahendaks.

Jah, Hea Kurimoor, praemini ma ei oskakski vastata. Mis puutub mugavatesse, pehmetesse magamistoolidesse, siis pole mina neid FRA's näinud...ei transiittsoonis kui ka seal eespool(vähemalt veebruaris polnud, äkki nüüd muutunud). Enamuses on ikka kõvad plekktoolid mingi vakstuga, mis on veel omakorda sissepoole viltu natuke. Aga nagu enne ütlesin, jookse lamamistoolidele mis on terminali keskel, need on vähemalt midagigi väärt.

Kulla Kantri, 8-aastane ei peaks 12h lennujaamas vastu. Olen olnud FRA's 2x öösel. Endalgi on seal nii ebamugav. Mõlemad korrad oleme otsinud endale magamiseks sellised kohad, mis alguses tunduvad rahulikud. Aga hommikul kell 5 hakkas pihta kammaijaa(lennud mõlemal juhul läksid alles kell 13). Esimene kord olime mingis vahetunnelis mis ühendab B ja C terminali(kui mu mälu ei peta siis nii see oli), politseiputka ees...oli hea rahulik ja mõnusalt hämar, aga kui hakkab sagimine siis on jama. Teine kord olime A terminalis mingil teisel korrusel kus õhtul avastasime enda jaoks super koha, kahjuks kaua see pidu ei kestnud. Kell pool 5 hakkasid sinna kogunema mingid saksa vahetusõpilased(oma 100 kindlasti), kes lendasid ilmselt USAsse, sõna otses mõttes räuskasid :D. Mina soovitaks sul võtta ikka hotell, eriti väikse lapsega. Seal lennujaama ümber on miustmiljon hotelli ja natuke googeldamist ja ma usun, et sa saad märksa odavamalt kui 80€+ veel tavaliselt on nendelhotellidel tasuta lennujaama transfeer. Kui tõesti midagi üle ei jää siis otsi üles(loe kiirusta) lamamistoolidel, mis asusid vist B terminali keskel. Helsingis olen ka ööbinud...kell 2 öösel LH lend FRA'st. Esimene laev väljus kell 8 vms. ööbima pidime põhimõtteliselt välisukse kõrval kus oli teisigi magajaid. Olgu öeldud, et õues oli tolle talve hullem lumetorm siis, niiet külm oli aga paar tundi sai ikka magada.