kaimarq

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi


0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari

Viimased kommentaarid

Tänud veelkord. Lõpuks asjad installitud ja kõik toimib!

Ilma Vene ja Türgita kaardi maht ka mõnevõrra väiksem(1825,1MB). Vaatasin poes ka suuremaid mälukaarte aga alates 4GB mahust uus versioon HC. Käib kiiremini edasi aga kas TOMTOMis ka jookseb seda ei teatud.

Tänud vihjete eest.Kustutasin nüüd ära vana kaardi ja praktiliselt muu kraami ka aga ikka ei ole piisvalt ruumi. TT HOME näitab küll sisemälu mahuks 1956.2 MB. Kui kustutan kõik mida laseb kustutada ära ei teki ikka vaba ruumi rohkem kui 1913.6MB. Kaardi maht aga 1930.4MB. Kui sisestan 2GB mälukaardi näitab vaba mälu 1883.9MB. Kui keegi oskab aidata siis ootan pikisilmi vastuseid!

Ostsin uue kaardi Europe 2GB (Western & Central Europe, Turkey and Russia) v8.35
Download 1930.4 MB.Installima asudes selgus,et sisemälus polegi nii palju ruumi,et selle sinna salvestada saaks. Kas ainuke variant on salvestada mälukaardile? 2GB mälukaardi tegelik maht aga samuti väiksem ja ütleb, et pole piisavalt vaba ruumi. Kas tuleks osta suurem mälukaart? Vana sisemälus kaart jääb siis lihtsalt kasutult ruumi võtma. Kuidas toimida?

Kas keegi võiks palun täpsustada, kust ma leiaksin aastase kaardiuuenduse ostmise võimaluse.TT Home pakub ainult uusi kaarte osta mille hind küll alla 1000.-EEKi ei jää?