Tqnu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

3 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Finnair kandis pärast 2,5 kuud ootamist raha üle lõpuks.

Bangkok-TLN  tagasilennu eest , kuna nad ei suvatsenud ( nende sõnul jõudnud) mulle Tais olles vastata kas tagasilend ikka toimub vähemalt Helsinkini , siis ei hakanud riskima ja ostsin Turkishilt uue tagasilennu. Esialgu lubasid refundi kuu aja jooksul , siis 2 kuu jooksul , kui teatasid et 3 kuud läheb aega helistasin ja ütlesin et kui nädala jooksul pole raha tagastatud alustan sotsiaalmeediakampaaniaga. Mingi 15 minutit pärast seda kõnet tuli juba meil et 2-5 päeva jooksul maksavad. Tegelikkuses läks raha krediitkaardile jõudmiseni 6 päeva. Ehk siis kes veel tagasi saanud pole - nõudke jõulisemalt , viisakatest sõidetakse lihtsalt üle.

On küll võimalus et ei jää vahele , aga .... kui jääd siis jama rohlem kii see asi väärt on. Keelatud bioloogilise materjali sissevedu EU -sse . Saad elu lõpuni musta nimekirja .

Naine mul ostis näiteks käsitöö nahksandaalid - aastaid väga rahul. Ja rohtudest tiigri palsam (salv ja plaastrid)

08432244906

See 0 seal ees kindlasti ei toimi, see siseriiklik number. Rootsiga asju ajades sama asi , kohalik annab nulliga algava numbri aga mujalt riigist sisse helistades tuleb 0 ära jätta.

Ostsin nüüdseks siis aasta tagasi. Täitsin Arke kodulehel ära nii kaugele kui sai ja saatsin siis printscreeni pildi nende meilile kirjaga et olen Eestist ja tahaks neilt reisi osta. Saatsid arve vast,maksin ära ja kõik sujus väga kenasti.Kinnitus,nende kodulehel saad check in-i teha jne. Meiliaadressiks vaata nende kontorite nimekirja arke.nl lehel ja vali mõni kuhu kirjutada.