Nimetu79

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi


0 meeldimist
8 postitust
13 kommentaari

Viimased kommentaarid

Et lihtsalt tõstetakse teema ära ja teemaalgatajale ei anta sellest märku, nt privaatsõnumi vms teel? Loll süsteem sellisel juhul :) aga asjalik sait sellegipoolest.

Tip, tänan tolle lingi eest kuid sealt ei lugenud ma välja vastust oma küsimusele. Küll aga sinu järgmistest ridadest sain vastuse. Vist.
Kuigi nt kui viimati bookisin hotelli Londonis, siis ei pannud justkui tähelegi nagu oleks lisaks bookitavale summale veel miskit maha arvestatud, aga võibolla see nii väike summa siis, et ei panegi tähele?!
Aga egas midagi, tuleb pangast veel täpselt üle küsida :)

Kui sul on prinditud boarding pass ning peale käsipagasi muud ei ole, siis võid kohe turvaväravatesse minna. Ei pea kuskile passima minema.

Oma küsimuse täienduseks lisaksin, et see peaks ilmselt olema 00, eks? Lisaks siis suunakood ja number takka. Kui nii siis sellisel juhul ei lähe see ikka läbi.

Ha! Nüüd näen, tasuta pileteid on vaid valitud lendudele, mingitesse ime sihtpunktidesse.
:D

Proovisin mina detsembrisse pileteid saada (Riia-London) ja ei ole kuidagi tasuta. Ikka tavaline taks. Kas see on konkreetsete lendude peale vaid tasuta või kus see konks on?

Kui mul on käsipagas, mis igati nõutud mõõtmetes ja kaalus siis see on tasuta. Kui mul on lisaks käsipagasile veel arvutikott ja käekott, kas selle pealt peaksin siis juba lisa maksma? Tänud vastamast.

Mul on täpselt sama probleem! Vaja Ainazist Riia lennujaama saada. Lennuk väljub kell 11 hommikul. Vaatasin, et üks buss läheb ainazist riia bussijaama kell 7 hommikul ja kohal on kell 9 hommikul. Kuidas aga Riia bussijaamast edasi lennujaama saab, ma veel ei tea. Põhimõtteliselt on sealt lennujaama vaid 11 km kuid ei ole veel jõudnud edasi uurida.
Te olete postituse teinud augusti lõpus, kas olete juba ära käinud? Kuidas te saite lennujaama? Kas bussiga Ainazist? Tore oleks infot saada kuidas oleks kõige mõistlikum.
Salacgriva on muidu ainazi lähedal kuid kas sealt läheb rong otse lennujaama? :D