Unt

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

6 meeldimist
0 postitust
36 kommentaari
Viimased kommentaarid

Väga hea informatsioon, murran siin just pead, kuhu minna, et farmipäevad kätte saada.

Maandun Perthis, 6.aprilli õhtul. Eks näis, mis elu toob, olen huvitavatele pakkumistele avatud.

Austraalia viisa taotluse pikendamine

Tere! Tekkis selline küsimus, et kui ma olen saanud Austraalia viisa aprillis 2012 ja siis mul on õigus riiki siseneda kuni aprillini 2013, et kas seda kuidagi pikendada on võimalik? On kellegil ette tulnud sellist situatsiooni? Oleks valmis ka maksma selle eest, lihtsalt ei ole tahaks veel aprillis minna ära siit, kus ma olen.

Igasugune tagasiside oodatud ja ette tänades,

Unt

Viisataotluse pikendamineˇ

Küsimus selline, et taotlesin viisat aprillis 2012 ja sain selle ka kätte. Viisa kehtib kuni aprillini 2013, niisiis peaksin riiki sisenema hiljemalt aprillis 2013. Küsimus oleks, kas seda tähtaega on kuidagi võimalik ka edasi lükata, selles suhtes, et ma võibolla aprillis ei tahaks veel minna vaid tahaks veel natukeseks Inglismaale jääda? Kui kellelgi on sellist olukorda ette tulnud või oskab keegi selle kohta informatsiooni anda, siis see oleks väga teretulnud.

Jah, isegi ootaks taoliseid lehekülgi. Skyscannerist olen kuulnud ja ka vaadanud, aga ta midagi nii väga head ei pakkunud. Alati leiab pakkumis ka otse lennufirmade kodulehekülgedele vaadates. Eesti oma veel sky24.ee

Mul oli kopsupildiga selline teema, et tegin e-viisa taotluse ära ja siis nõuti kopsupilti. Elan Liverpoolis ja pidin selleks Manchesteri Medmigrationi kliinikusse minema. Käisin seal ära ja tegin kopsupildi, vastus tuli, et mul oli midagi viga kopsus. Oligi, sest just kohe pärast seda jäin bronhiiti. Öeldi, et pean uuesti tulema ja enam maksma ei pea. Umbes nädal enne uuesti minekut oli viisa käes. Vaatasin, et uskumatu, helistasin sinna ja ütlesin, et mul viisa käes, kas ikka pean tulema. Öeldi, et pean küll. Eks ma siis käisin uuesti ja tegin ära.

Nojah, loomulikult võib ise teha hapukapsast :) Seda ei teadnudki, et kohupiima on võimalik siin saada ASDAS-st, kas see on siis seal polish foodi letis?

Ma Liverpoolis ja siin on näiteks Baltika pood, aga seal müüdav seljanka, borš või hapukapsas küll Eesti mõõtu välja ei anna, täielik jama. Pole võrreldavgi Salvesti purgisuppidega näiteks, maitsetu läga. Pelmeenidest mida müüakse väike pakk 2.50 rääkimata. Nii et olen loobunud siin selliseid asju otsimast.

Ma arvan ja loodan, et tonn oleks okei.

Endal sama asjaga vaja tegeleda, nimelt viisa käes ja tahaks septembris või oktoobris minna Perthi. Vanust on 26 aastat, nii et seda noortepaketti ei saa kasutada. Ma vaatan, et päris odavalt saab siin, kui sky24 uskuda, aga mul näitas kõige odavamaks hinnaks mingi 1300 euri seal.

Tere!

Olen siin foorumis esimest korda ja vabandan, et segan teid võibolla väga võhiklike küsimustega.

Nimelt on mu peas küpsenud mõte, et sooviks ka minna Austraaliasse. Avastama maad, otsima iseennast ja tegema tööd. Ilmselt soovin seda viisat, millega võib aasta riigis viibida ja peab mõnda aega kuskil farmis töötama. Work and holiday viisa oli see vms. Siiski, kuna ma olen suhteliselt teadmatu, kuidas see protsess kõik käib, on siin äkki mõni lahke inimene, kes leiab oma vabast ajast kümme minutit ja vastab minu küsimustele.

Mida ma peaksin kõige pealt tegema, kui olen otsustanud reisida Austraaliasse, et jääda sinna vähemalt aastaks tööle? Tahaksin minna nii pea, kui võimalik.

Äkki viitsib keegi kirjutada, millest ma peaks alustama. Kas kõigepealt taotlema viisat jne.

Teiseks on küsimus, et kas kohtulikult karistatutel on üldse mingi võimalus sinna minna?

Nõuandeid ootama jäädes,

Austraaliasse soovija.