ethel24

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

10 meeldimist
3 postitust
53 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui Sa lennujaamast ei välju, siis ei ole viisat vaja. Ise korduvalt seal ümberistutud!

Meie läheme 28 jaanuaril. Kahjuks seitsmeseid uudiseid täna vaadata ei saa, seega huvitaks, millest seal siis jutt käib :)

Homsed lennud on igatahes tühistatud...vähemalt meie Tez Touri lend!

Jaanuaris Egiptus perega, märtsis Hiina ja oktoobris Kuuba! Soodukaid ootaks enim Hiina, Guangzhousse ja/või Hong Kongi ja ka Kuubale!

Kas keegi on viimasel ajal siin olnud? Meil minek laupäeval. Sooviksin teada, et millises osas toad paremad,mida võiksime küsida? Kas veepargis vesi ikka soojendusega?

Oleme ka oktoobris esimest korda Filipiinidele minemas ja seoses sellega tekkis paar küsimust :) Me nimelt saame Filipiinidel veeta ainult 9 päeva, sest tegemist nn tööreisiga ja ülejäänud aeg kulub Hiinas. Esimese päeva lõunal maandume me Luzonis ja on plaan sealt kohe auto võtta ja sõita Banauesse,riisiterrassidele, Sagadasse ja saja saare rahvusparki. Oleme arvestanud, et see ring võtab meil umbes 4 päeva aega. Ülejäänud 5 päeva sooviksime veeta mõnel teisel saarel. Saan aru, et Palawanile ei ole mõtet minna, sest sõit Puerto Princesast edasi-tagasi rööviks juba pea 2 päeva. Seega ka küsimus, et kuhu soovitaksite minna nii piiratud ajaga? Tahaks näha randa, sukelduda, ehk ööbiga ka nn 'kanajalgadega' majakeses...Samas kindlasti ei oleks huvitatud kõikidel nendel 5 päeval rannas lesimisest. Mõni huvitav väljasõit võiks ka sinna ära mahtuda. Olgu öeldud veel niipalju, et viimase, viienda päeva südaööl lendame juba Manilast edasi Hiina poole.

Meie minemas Guangzhousse 26 oktoobril. Vaba aega seal peaks olema 7 päeva. Hotell on meil broneeritud, aga nüüd sooviksin veidi infot vaatamisväärsuste kohta. Kas keegi oskab öelda, kui palju see jõekruiis maksab? Kas ühel päeval oleks mõistlik varahommikul Macausse randa minna ja õhtul tagasi? Ka on meil plaanis Hong Kongis ära käia. Selletarbeks on ka kaks Hiina viisat juba ostetud. Ootan igasugust infot ja soovitusi :)

Uuriksin täpsustuseks veel, et kuhu siis saaks selle Siinai only viisaga minna? Nagu ma aru saan, siis eestlastega sukelduma saab? Aga kas värviline kanjon jääb juba piiridest välja? Oleme minemas kahe lapsega ja eriti ekskursioonid ei huvita. Samas oleme kohapeal 14 päeva ja ehk lähiümbruses ikka veidi vaataks ringi :) Tänud ette, kes viitsivad vastata!

Meil minek jaanuaris 2 nädalaks ja uuriksin nüüd natukene maad :) Oleme minemas viiekesi ja sellel korral Sharmi. Hurghadas oleme olnud mitmeid kordi ja seekord , siis selline valik. Hotelli kohapealt võtame ilmselt Tirana Aquapark`i. Loodan, et see samastub Hurghada ntx Sindbad Aquaparkiga. Meiega kaasas on kaks last 4 ja 12 aastased ja nende jaoks on veepark ülioluline. Uurida sooviksin ka Siinai viisade kohta. 5 inimese pealt on see ju juba päris hea kokkuhoid. Suurtele ekskursioonidele kindlasti ei plaani minna. Sooviksime minna sukelduma ja ka Sharm El Sheiki linna ja Naama Baysse. Seda peaks ju teha saama nende viisadega? Kas on ka veel mõni koht, kuhu saaks minna, näiteks see värviline kanjon?

Ehk oskab mulle keegi öelda ka midagi vaatamisväärsuste kohta, mida peaks/võiks külastada? Minemas oleme mehega kahekesi ja kohapeal oleme 4 päeva. Kui palju maksab Dublinis ühistransport?

Minu isiklik arvamus on jahh, et selle raha eest on seda hotelli ikka natukene vähe....aga kui pakett juba ostetud, siis tuleb kindlasti nautida, mida nautida annab ja järgmine kord ehk proovida mõnda muud hotelli :) kindlasti tuleb tuba küsida hoovi poole, sest tänava pool hakatakse hommikul ala kella 5est tuudutama ja magamine on pea võimatu. Rannariba on ka päris kitsas ja kui turiste palju on, siis ei pruugi lamamistooli saada, privaatsusest rääkimata. Sisustus on ka suhteliselt vana ja väsinud, aga selle elab üle. Selles hotellis oli ka personal ikka väga, väga pealetükkiv. Linnas otsige kindlasti fikseeritud hindadega poode, sest kesklinnas küsivad kaupmehed hingehinda ja üritavad igal võimalusel nahka üle kõrvade tõmmata. Näiteks mina ostsin fikseeritud hindadega poest ilusa Egiptuse tassi 1 dollari eest ja suure taldriku 3-4 dollari eest jne. Fikseeritud hindadega poes oli kaupmeestel suht suva ja keegi ei pressinud midagi peale. Sai asju rahulikult vaadata.

Minu arvamuse kohaselt ka kohutav hotell! Käisime seal 6 aastat tagasi ja kuni selle talveni ei olnud minu abikaasa üldse nõus Egiptusesse minema (hotell rikkus kogu puhkuse ära ja sellepärast jäi talle ka väga halb maik Egiptusest). Sellel aastal läksime siiski veel, loomulikult hoopis teise hotelli Hurghadas ja no paremat puhkust ei oleks uneski osanud näha. Samas käisime ka sukeldumas ja sukelduma mindi läbi Minamark hotelli ja võin julgelt öelda, et 6 aastaga ei olnud seal mitte mingit muutust toimunud...

Mina julgen ka booking.comi kiita väga korrektse ja kiire töö eest. Ja minu puhul oli ka nende meeskond väga mõistlik: Broneerisin bookigu kaudu majutuse sama päeva õhtuks. Hind oli hea ja samal päeval broneeritud hotelli tühistada ei saanud. Kahjuks juhtus nii, et teepeal läks meil auto katki ja hotelli me ei jõudnudki. Esimese asjana kirjutasin hotelli ja andsin teada meie mittetulekust ja samas küsisin, et ehk kuidagi saaks ka broneeringu tühistada. Hotell tühistas meie broneeringu ja soovitas booking.comile ka asi ära rääkida. Kirjutasin sama jutu ka booking.com`i kliendiinfo meilile ja sealt tuli mulle vastus, et nad mõistavad minu olukorda ja tühistavad ka omaltpoolt ilma mingi tasuta minu tolle päevase broneeringu. Võib olla mängib rolli, et ma tõesti broneerin iga kuu vähemalt 5-6 korda, aga võib olla ka mitte. Minul sellel korral vedas ja tühistamistasu ma maksma ei pidanud :)

Minule vastas GoAdventure, et Tallinna lennujaamas viisasid ei müüda. Viisad lihtsalt kleebitakse passidesse nendele, kellel need tellitud! Viisa peaks ette tellima reisibüroost u nädal! Vähemalt nii mulle reisikorraldaja vastas :)

Mina tellisin täna viisad GoAdventure`st ja hinnaks oli 19.- € inimese kohta. Ilmselt on kohapealt siiski odavam osta, aga me lendame väikeste lastega ja igaks juhuks ajame asja juba Eestis korda.

Kas keegi on viimastel päevadel Hurghadast naasnud või naasemas? Kuidas ilmaga lood on? Ennustus kraade vaadates näitab päevaseks u 20. Pole ise sellisel ajal Egiptuses olnud ja uurin targematelt... kas saab ikka ujuda ja päikest võtta? Ja kuidas praegu tuultega lood on? Ise olen minemas 11 jaanuaril Hurghadasse, kaasas kaks last. Loodan, et nad saavad ikka snorgeldada ja veepargi mõnusid nautida :)

Penelop, kas tohib küsida mille Sa ostsid? Kas reisibüroole ka sellest teatasid. Sisuliselt nendel peaks ju ka mingisugune vastutus olema, kui viivad sellisesse, kohta kus petetakse!?!

Meie ka mõtlesime, et ei sooviks neid lisereise juurde võtta, sest sooviks natukene puhata ka....Aga samas minu abikaasa on kindlal arvamusel, et ta soovib võtta lõunasöögid. Kui lõunasöök on 15.- € ilma jookideta, siis on see ikka väga kallis. Kuskilt lugesin, et on 10.- € ja see oleks nagu mõistlik? Ei teagi kohe, mida nüüd teha....

No minu arust ka seal praegu ilmad ju head :

http://www.foreca.com/Turkey/Antalya?tenday

Ise lähen sinna 30.10 ja loodan ikka päikest saada ja ka ujuda.

Sry minu viga, ei pannud tähele, et kohapeal on 25$. Meid on küll 5 inimest, aga ilmselt siiski mugavuse mõttes ostan reisibüroolt :) Tänud vastuse eest!

Meie ostsime ka reisi Go Adventure`lt 2014 jaanuariks. Viisat praegu küll veel arvele ei pandud, seda saab siis ilmselt lennujaamast osta. Kui osta nende käest, siis kirjutasid, et hind on 24.- €. Küsiks ka, et mis see viisa siis kohapeal maksab? Kas on mõtet osta ise või siiski võtta reisibüroost?

Meie läheme 30.10 ja laupäeval saabusid ka reisidokumendid. Rõõm on lugeda nii häid kommentaare :) Ma siiralt loodan, et reis on tasemel ja saame ka edaspidi hakata Nikal traveliga reisima. Hetkel näitab veel 30 soojakraadi, loodan et ka kuu lõpus saaks veel päikest ja ujuda...

Mind ka väga huvitaks, mis selle 135.- € eest siis veel juurde saab? Õhtusöögid tellisime juba koos reisiga ja need ammu makstud. Ja veel selline natukene ehk tobe küsimus, kui vanad olid seal keskmised reisijad? :) Tulime ise 3 oktoobril Portugali ringreisilt ja seal oli reisijate keskmine vanus 65. Loodame, et seekord on ikka õhtul kellegagi sööma minna ja natukene juttu rääkida :) Aga muidu, nende kommentaaride põhjal ootan seda reisi juba väga!

Varsti peaks üks sats tagasi tulema. Loodetavasti muljetavad :)