osopolar

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Jah, vahemaa vastab tegelikkusele. Sillast üle saab jalgsi. Ja jalgsimatk on mõeldav täiesti ,kuigi bussiliiklus on Stocis väga hea ja pole keeruline.

Tänud ! Sellised nõuanded on kõige suuremaks abiks. Ma sõidan ise ka üsna palju ja tänu sellele proovid sellise pika sõidu endale võimalikult huvitavaks muuta ja midagi uut kogeda + praegune rahaline seis pole ka kõige parem. Bordauxini annab Viamichelin lisaks piiriületus tunnelile ka Burgose juurs ühe tasulise lõigu ? Kas oskad seda kommenteerida. Tundub et kusagil linna ümbersõidul?

No nii. Panin siis seekordse marsruudi paika. Malaga - Bordeaux - Dresden - ja muu pudi kuni koduni. Olen ka siiani sõitnud ainult mööda kiirteid ,aga seekord on aega rohkem ja raha vähem , aga eks näis kuis selle rahaga lõpuks kujuneb .See www.viamichelin.com on päris hää sait. Kuigi vahest ikka läheb ka lolliks kui liiga palju pärid, aga seda huvitavam. TÄNUD vastajatele ja kui on hiljem küsimusi siis vastan meeleli. Olen Hispaanias tagasi oktoobri lõpuks. Üks koht veel autos vaba ,kes soovib andku teada.