annili

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi


0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari

Viimased kommentaarid

Ka meie seltskonnal on saamata nii piletid, kui raha. Minu küsimus on, kas kellelgi on ideed, mis uksele nüüd koputama peaks? Avalikustatud aadressid ja telefonid enam ei toimi. Politsei ja tarbijakaitse niikuinii.

Küsimus neile paljudele, kes TopToursiga Türgis käinud – kas kellelgi on ka õnnestunud lennata väljakuulutatud päevaste lendudega?

Valisime oma reisiks Toptoursi lennu ainult sellepärast, et pakutud lennuajad olid väga inimlikult päevased Tln – Antalya väljumisega 9.40 ja tagasilend Antalya -Tln kl 11.40. Ostsime reisi umbes poolteist nädalat enne väljumist, kui saime vautšerid, oli Tallinna väljumine tõstetud kl 9-le ja Antalya väljumine juba 9.40 ning tagasilendu tõsteti veelgi tunni võrra varasemaks, st tõusime ikka keset ööd, et jõuda lennujaama (transfeer 2h), (ning 10 km enne lennujaama kell 6 hommikul teha veel sunniviisiline peatus kaupluses, et “asju”osta).

Ei tea küll miks, aga jääb mulje, et reisija meelitamiseks vaid need päevased väljumised on pakutud? Ehk turundusnipp, mis ühe korra tõesti töötab, sest meie selle õnge läksime. Sel juhul aga on tegu teadliku tarbija petmisega.

Vahemärkusena, et ma ei reisi esimest korda ega mitte ka vaid üks kord aastas. Eesti büroodest olen kasutanud mõnikord Germalo teenust ning ei ole pidanud pettuma ega sellist jama üle elama – seega Toptoursi käitumine ei ärata usaldust.

Kummaline on ka see, et TopToursi kodulehel ei ole lennuaegu. Kui hooaja alguses lennugraafik paika pannakse ning see vahepeal muutub (lendudega nii võib juhtuda ju), peaks ometi oktoobriks olema võimalik seda infot ka kodulehel muuta!

Käisime Alpides 6,5-kuuse lapsega. Loomulikult mäele me teda ei viinud üldse, valisime majutuse tõstuki lähedusse ja sõitsime kordamööda, nt.poole päeva kaupa. Kui puhtast õhust rääkida, siis külad on iseenesest kõrgel juba ja õhk neis piisavalt puhas ja karge, ei arva, et nii pisike peaks tingimata 2ooo m peal käima. Ehkki käisime märtsis, oli üleval üsna korralik miinus, ja ka tuul, ei tekkinud mõtetki last sinna viia. Kõik aga oleneb kohast, kõrgusest ja ilmast.
Käru oli meil endal kaasas, küll suvekäru, aga mitte vihmavarjukas ja mitte väikeste ratastega, veidi tõsisem ikka, kus laps sai korralikult magada. Aastane küll võib ka toas magada ja käruga õues jalutamas käia. Käru kiletatakse lennujaamas (väikese tasu eest). Igatahes oli väga tore puhkus.