Saskia123

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi
0 meeldimist
13 postitust / 11 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Suured tänud Teile vastajad :)

Mõistlikum siis tõesti minna rendiautoga. Sellest lähtuvalt nüüd küsiks, et milline rendifirma oleks parim või mida teie kasutanud?

Bangkokist Krabile lennuk ning saartel paat :)

Ma ka ise mõtlesin sellele,et äkki ei jõua selle 14 päevaga kõiki kohti korralikult läbi käia. Kiirustada ka ei taha. Eesmärk on siiski puhkusereis. Bangkokis tahaks olla 3 viimast päeva. Aga äkki siis jätaks midagi sellest nimistust ära. Krabi või Phuket? Või hoopis midagi muud?

Veel küsimus, et kas on nii oluline bronnida netis eelnevalt ära hotellid?
Kuidas seal riigis tubade saadavus üldiselt sellisel ajal on? Äkkki rohkelt tureiste ja ei saagi kohapeal midagi sebtiud?

Täpsustan, et siis tahame teha umbes sellise 2 nädalase reisi:
Lendaks Singapuri oleks seal paar päeva ja siis edasi bussi või rongiga (ei oska arvata millega oleks soodsam minna) Melakasse. Siis edasi Kuala Lumpurisse ja seejärel käiks ära Langkawil. Tagasi Kuala Lumpurisse minnes sõidaks lennukiga Taisse, Krabisse.Ja siis...... koju..veel pole mõelnud kust kaudu. Kust oleks minna mõtekam. Kuidas nendest pumktidest teise on mõistlikum liikuda. Kuna väga priisata rahaga ei taha, siis mis oles mõistlikum transport? Kas ma peaks netist ööbimiskohad valmis vaatama või saab häda pärast ka kohapeal hakkama?

Veel küsiks, et kuidas seal liigelda? kas busside ja asjasega on seal okei sõita või siis auto rentida? Pole õrna aimugi sellest kaugest maast :P