Puparo

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

3 meeldimist
1 postitust
12 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Kelgusõit alla oli vahva. Videos tundub jah äkilisem, kui tegelikkuses on.  Üleval Subway-ga samas hoones asuvas hiina söögikohas sai maksta kaardiga, samuti selle terassil müüdavate suveniiride eest.  Müüri külastuse tellitud firmast oli meile saadetud väga täpsed tegutsemise juhised ning u. tund kuluski välja jõudmiseks.  Ning tüüpilise eestlasena ei saa jätta vingumata:  Air China- ei soovita. Jätkulennu hilinemine, mitte töötavad telerid ning pea 10 tundi oksesel istmel oksehaisu nautimist.

Aitäh AndresR ! Plaanis ongi raha Eestist kaasa vahetada. Nüüd selgem kui palju. Eks kohapeal näeme, kes millega sõita julgeb.

AndresR kas Mutianyul nn. cable car-iga sõitsite? Meil samuti lendude vahepeal müüri külastus planeeritud ja mõte cable car sõit  teha, vähemalt 1 ots. Kas kohapeal söögi-joogi eest sai maksta kaardiga? Kuna meil tagasi tulles lühem ümberistumine, siis ainult müüri külastuseks CNY-sid vaja vahetada (söök, jook, nänn).

Reede õhtul kirjutasin siia, et üle 2 kuu pole Mytrip.com-is lennubroneeringut ära muudetud ja nagu võluväel oli laupäeva lõunaks asi korras. Huvitav... lihtsalt kokkusattumus?

Päris maapõhja veel Mytrip.com-i ei kiruks, kuid ei soovitaks. Ostsin enne jaanipäeva aastavahetuseks lennupiletid Mytrip.com-i kaudu. Reisikaaslane ostis samad lennupiletid teiselt vahendajalt (Tickets.ee).01.08 teatati, et SAS tühistas tagasilennu esimese osa ja et pean 10 päeva jooksul kontakteeruma nende klienditeeninduse või lennufirmaga.Reisikaaslane sai sama päeva õhtuks uued piletid lennule, mille asemele valisime.Mina saatsin augusti kuu jooksul mitu meili, tasusin lennubroneeringu muudatuse tasu, et saada valitud lende, millega koos reisikaaslasega tagasi tulla.  Helistasin SAS Tallinna numbrile, kust vastati, et nemad teevad muudatuse alles paar päeva enne lendu, seni peaksin üritama edasimüüjaga asja korda saada.13.09 sain meili, kus pakuti tühistatud lennu asemele uut lendu. Pika ümberistumisega ja mitte minu soovitud kuupäeval. Saatsin jälle ei tea mitmenda kirja, et milliseid konkreetseid lende soovin. Samal päeval sain ka vastuse, et vastavalt minu soovile pakuvadki minu tahetud lende. Ja edasi jälle vaikus. Tänase seisuga on broneering ikka muutmata, tühistatud lennuga. Aega reisini on veel kaks kuud ja no stress- reisile mineku piletid on ju kehtivad.

Maksin eurodes ja tagasi anti ka eurodes. Mul tšekk alles: maksin 50 € ja tagasi anti 38 €. Jaanuari lõpus.

Tere!

Samuti Sri Lanka plaan, kasvõi kohe stardivalmis.

Pagas tuli Jakartas välja võtta. Terminalide vahel sõitis tasuta buss.

  1. Alguseks natuke, kohapeal võimalik automaadist juurde võtta.
  2. Mõistlik. Vastavalt vajadusele võtad juurde. Aasta alguses oli miljon kohalikku u. 71 €. Mõned kaardid igas automaadis ei toiminud, kuid erinevaid automaate proovida, mõnes teises toimis.
  3. Oleneb rannast. On kivisemaid randu, kus paljajalu on ebamugav. Sanur, Kuta, Canguu ei ole jalanõusid vaja.
  4. Kuta, Canguu- mõlemas saab surfitunde võtta.
  5. Väga meeldis, kindlasti minna. Ja sellele jõele, kus lõpus saab kosest alla lasta.
  6. Kui teravaid elamusi keegi soovib, aga 5GX Bali oli vahva söit: https://www.facebook.com/5gxbali/ /> Waterbom Bali- veepark, kus suurematele ka äkilisemaid sõiduvõimalusi.

Stockholm, Drottninggatan.

Palju muuseume ja muid kohti Stockholmis just esmaspäeviti suletud, aga kuidas on lood Drottninggatanil kauplustega, avatud esmaspäeviti?

2 kõrvuti olevat hotelli (kuuluvad ühte ketti), aga te saate kasutada ka kõrval asuva hotelli söögikohti, randa, diskoteeki jne. Territoorium on kahel hotellil üks, ei saa arugi, et juba teises. Mere äärde saab jalutades või minibusssi kasutades, seal vurab ringi vahva väike masin Taf-Taf. Ja see jalutuskäik ei ole pikk, ilus ümbrus ja tee ääres lastele tegevused(minigolf, linnud). Dreams Beachi territooriumil kindlasti automaat, seal lausa pank. Ja automaat, kuhu sisestad euro või dollarites rahatähe ja vastu saad kohalikku raha. Kõik hinnas: süüa, juua palju kulub. Aga mitte kõik restoranid hotelli alas ei kuulu selle alla, mõnes tuleb ise tasuda. Kohapeal saate kõik järele uurida. Dreams Beachis oli üks õhtusöök Grillhouses tasuta, muidu peamajas õhtusöök. Kusjuures sellest piisas, ei kasutanud seda Grillhouse tasuta õhtusööki. Ise viibisin Beachis, korra käisime sööki kaemas Dreams Vacationis. Natuke erinevusi ja vaheldust. Sama võimalus ka teil. Basseini ääres kohvik, sealt saab sööki ja jooki päev läbi, samuti lobby baaris jooki: kohalikku õlut ja veini, kohalikku kanget alkot. Välismaa oma kallim. Kaasa võtke päevituskreemid, kõhurohud (meie saime hakkama Eestis müüdavatega, ei olnudki vaja kohalikku osta, räägitakse küll, et meie rohud seal ei toimi, aga meil aitasid), eriti kui laps kaasas. Ei joonud seal kraanivett, hambaidki pesin pudeliveega. Ja vaatasin mida ja kus sõin. Hotelli asukoht selline, et rand ligi ja vanasse Sharmi ning Naama Baysse pole pikk maa sõita. Kindlasti minge ka sukelduma või snorgeldama, vaatepilt on seda väärt!

Meened Oü- www.suveniirid.ee- saab osta igasuguseid suveniire talutava hinnaga, otse valmistaja käest.