Valge Klaara

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi


0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari

Viimased kommentaarid

Olen käinud samuti päris üksi Hispaanias, kuid kohapeal ühinesid hiljem siiski sealsed tuttavad.
Eelarve on kuskil 15000, leidsin Cabo Verde Boa Vista(12.nov) ja sobilik tundub ka näiteks Dominikaan. Mis sellest arvate? Või tahab äkki keegi kaasa tulla..

Hei,
Tahtmine reisile minna on nii suur, et olen valmis seda või ihuüksi tegema:)
Päris Araabiasse ja Aafrikasse vist heledapäise naisterahvana omapäi hulkuma minna ei tihkaks, ent Tai ja Malaisia ja kasvõi Kariibimere saared tunduvad mõistlikud. Euroopa oleks loomulikult hea turvaline, keeleliselt lihtsam ning tsiviliseeritum – ent kahjuks hakkavad juba soojakraadid siin kliimavöötmes nappima..Egiptus ei ahvatle üldse.
Kes on käinud päris omapäi reisil ja kus? Mitte lihtsalt hotellis basseini ääres raamatut lugemas, vaid ikka maad ning kohalikku elu-ilu-olu avastamas?

Tänan juba ette heade nõuannete eest!

sinna vist viimase hetke pakkumisi suht keerukas leida? Vaatasin ka ise,et Bangkokist ja Kuala Lumpurist saab AirAsiaga ca 1000.- eest edasi-tagasi pea igalepoole malaisia- filipiinid- brünei- hiina nimistus..
Endal selline juhus, et ootamatu kuuajane puhkus kuni nov keskpaigani, mida plaan kuskil kaugemal veeta - nüüd ongi rumal olukord, et nii äkki soodsaid aasialende vast ei leiagi? Parimad pakkumised detsembrisse, järgmisesse aastasse alles.. Ja paraku Hullule Bangkoki-päevale ei jõua.
Kui kellelgi ideid ja edaspidi ka maailmaavastamiseks seltskonda pakkuda, olge lahked:)