uskmatu toomas

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Esmalt, millal reis plaanis ja kui pikalt? Praegu talveks soodsaid (kuni 10000eek) pileteid raske või isegi võimatu saada. Kevadeks- suveks peaks olema lihtsam. Soovitan, ostke ainult lend. Kohapeal majutuse leidmisega mingit probleemi ei teki. Natuke küll sõltub, kus kandis olete. Väiksematele saartele minnes oleks mõistlik bronnida, aga siis ka Tai agentuure kasutades. Tärne ärge tähele väga pange. Minge kohale ja vaatate üle. Igasuguseid kogemusi on. Seega oma silm on kuningas. Ei sobi, suundute järgmisse. Easy.

Tammuri talu Otepää külje all. Maalähedane, privaatne (vaid 1 pere majutus), hubane, kamin olemas. Kirsiks tordil on erakordselt tore peremees ning tema kodurestoran, mis lihtsalt võrratu! http://www.tammuri.ee/

Sellise lause leidsin Baltic Breaks kodulehelt.. Lisaks "Oleme spetsialistid reisimises Balti maadel". Külastades hiljuti Tallinnas ühte messi, oli seal ka ühe erakonna boks. Kenad preilid palusid küsimustele vastata, osalejate vahel läks loosi reis Brüsselisse. Tean üsna täpselt, mida see reis sisaldab. Küsisin siiski üle tähtsamad momendid, preilid ei osanud vastata mitte ühelegi.