kuriklaabu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi


0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari

Viimased kommentaarid

Nii...põhjust pole väga muretseda!
Nimelt Frankfurt hahn lennujaam väike. Mis puutub lennu hilinemisse, siis ma ei usu seda väga, kuna lendan pidevalt Ryanairiga ja üldiselt neil on lisatud tegelikule lennuajale 20 minutit - sellega nad garanteerivad tiitli, et nad on alati graafikus (sellist auhindu jagavad lennufirmad), isegi kui tuleb viivitus õhku tõusmisel.
Muidugi hoiatus see, et kott ei tohi kaaluda grammigi üle 10 kg. Mul endal juhus olnud Frankfurt Hahn lennujaamas, kus mul võeti ära laptopi kott. Nimelt Ryanairil selline tingimus et sa võid kanda ainult ühte käsipagasit. Ja siis võtsingi läpaka kaenla ja juhtmed toppisin tasku.
Aga üldiselt kui ise ei tee midagi kapitaalselt valesti siis arvan et ei ole mingit probleemi lennukile jõudmisega.

Ja kindlasti see lennuk millega sõidate Riiast Frankfurti ei lenda edasi Kanaaridele.

Tallinnast Riiga on väga kerge sõita.
See on tõsi, et tuleb sõita otse otse... Soovitan sõita kindlasti läbi Riia linna, sest see kõige kiirem ja lühem tee (mis sest et lätlastel on valgusfoorid täiesti lainest väjas). Riia linnas on ainult üks keeruline koht, kus tuleb teha väike manööver paremale (selle tee otsa peal ka lennujaama silt - lennuk vist on peal). Soovitan korra uurida Google mapsi ja meeldejätta õige tee.
http://maps.google.com/maps?q=tallinn%20riga&oe=utf-8&rls=org.mozilla:et:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&sa=N&hl=en&tab=wl
Veel: algselt tuleks Riia linnas vältida (ignoreerida) silte lennujaam, kuna need juhatavad pikale ringteele. Kuid hiljem juhatavad need päris täpselt õigesse kohta!
Riia linnast läbisõit võtab aega 20-45 minutit sõltuvalt kellajast ja päevast!!