uurivelement

Rändur, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

3 meeldimist
3 postitust
17 kommentaari
 

12 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

4 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Julgesin oma arvamuse öelda ja sain sellise toreda vastuse. Aitäh!

Gloobus

18.07.2015 - 17:19

Kas sul pole siin Hispaanis elu hea, et sa käid tripis hammustamas. Avalda oma arvamus aga ära hammusta teist inimest. Priit palus abi ja ta teeb nüüd omad otsused ise.Iga pere on ainulaadne ja peredes lapsedki erinevad. Kui sinu lastele meeldis siis see ei pruugi teistele meeldida. Ela oma elu ja saa paremaks inimeseks siin riigis, sa pole, enam Eestis.

Meie oleme oma lastega peatnud erinevates kämpingutes. Tegemist on olnud korralike kohtadega ja meie oleme rahule jäänud. Nii, et need, kes ei ole sellistes kohtades olnud ei peaks tegema neid maha.

Kas keegi Pattaya elanikest oleks nõus mulle ostma mõned asjad ja Eestisse saatma? Käisin kuu tagasi Pattayal ja mõned asjad millest olin huvitatud jäid ostmata. Kuna niipea tagasi ei tule, siis ehk on keegi nõus mind aitama. Ettetänades K

Tere!

Kas keegi oskab antud hotelli kohta midagi öelda?

Mul hoopis selline küsimus Ryanairiga. Ostsin just ära piletid, panin kirja pagasi ja nüüd tekkis selline küsimus. Kas ja kuidas tuleb panna kirja lapsevanker? Tavaliselt ei ole vankri eest pidanud maksma, kuna selle firmaga lähme esimest korda, siis äkki keegi oskab öelda. Tänan.

Või oskab soovitada keegi, kuidas saaks Eestis odavalt sõita Rootsi Skavsta lennujaama ja tagasi? Sõita on vaja 4 inimesel. Lennuki ja laevpiletid otse on kallid. Mõtlesime, et äkki laeva Sooma ja sealt rongiga edasi tuleb kõige soodsam.

Hakkasin jah alguses õpku järgi õppima, aga pean tunnistama, et sellest ei tulnud midagi välja. Seega hakkasin otsima keele kooli või kedagi, kes õpetaks. Sattusin juhuslikult sellisele lehele nagu linguajet.ee. Ja nüüd õpin nende meetodil ja asi edeneb. Oleks ainult endal rohkem aega ja tahtmist.