liinakas79

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tekkis veel küsimus, et kas JFKs on sellist pagasi hoiukohta? Et plaanin siin erinevaid variante ja üks oleks saabuda NYCi tagasi äralennu hommikul, jätta suur kohver hoidu ja linna peal ka ring ära teha.

Estraveli 3999 krooniga Miamisse ei ole päris see hind- lend läbi Madriidi, kus peab ööbima(kui tuttavaid pole, siis maksad hotelli eest) ja algusega Kopenhaagenist. Nii et jah, mõttekam ikka midagi otse Londonist vaadata.

ESTAsse märkisin tuttavate (ameeriklased) aadressi, kus ka reaalselt peatun. Siin küll soovitatud, et külla minekut ei tohiks mingil juhul mainida, et pigem, et lähed puhkusele. Kuid eks näis. Tagasilennu piletid on, plaanin ette osta ka New York Miami lennu (sest Miamis peatun) pilet. Ja eks arvata on, et iga kord tuleb see kadalipp läbida ja loota heale õnnele.

Äkki peaks siis selle saatkonna keeldumise kirja kaasa võtma(st üles otsima, ei mäletagi, kas see oli eesti või inglise keeles...). Aga tundub, et pean ka vaimu valmis panema, et läheb ristküsitluseks ja lootma lahkele ametnikule.
:)
Kas sul oli siis hotelli broneering olemas või lihtsalt ütlesid, et hotellis ööbid?

Nubsik, mida sult seal siis täpsemalt pinniti? Oli sul mingeid lisadokumente kaasas? Kas käisid USAs siis puhkamas või külas kellelgi?
Ei tea, kas ESTAs mõni negatiivse vastuse ka saab?

Nalamees20, Nubsikuga nõus, et kindlam see sinna kirja panna, sest kui hiljem avastatakse, et mingid jamad olnud, siis võib tõesti veeel suurem jama tulla.

No neid pabereid töökohast, konto väljavõtet nõutakse vast ikka viisa taotlemisel. Aga mine tea,äkki ka ESTA puhul...
Mul on lend ees novembris ja ka pabistan veidi-3a tagasi keelduti viisat andmast, sest olin aastaid varem viisarežiimi rikkunud(kuigi peale seda oli mulle väljastatud igasuguste probleemideta aastane viisa) ja nüüd siis ESTA täitmisel oli vastuse teatamise aeg 72h. Vastus tuli positiivne(olen vahepeal abiellunud, väike laps olemas). Aga jah, neid kirjutisi lugedes tuleb väike pabin ikka sisse ka- kas peaksin ütlema tõelise põhjuse(olnud kunagi au pair ja läheks vanema perepoja bar mitzvale) või ütlema lihtsalt, et puhkama? Kas on mõtekas panna pere aadress, kelle juures tegelikult olen või otsida mõne hotelli aadress? Ei tahaks küll piiri pealt tagasi saadetud saada.

Mul Finnairiga ees lend JFK'le ning sealt edasi pean siis nö omal käel edasi saama(pilet ostetud Tallinn-NYC-Tallinn), sest plaan veeta nädal Miamis, mõned päevad Bostonis ja tagasi siis NYC'ist. Nagu aru saan, siis peaks vähemalt 2 tundi jääma vahet lendudel? Olen seal lennujaamas olnud aastaid tagasi kui seal käisid ulatuslikud ehitustööd. Ja tõenäoliselt tuleb siis pagasi eest ka tasuda (plaanin küll ühe kohvri ja ühe käsipagasi võtta).