diamond99

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi


0 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari

Viimased kommentaarid

Snoop - kas ma lugesin õigesti, et "sa ei hakka praalima teemat tundmata"?
Mida sa siis omast arust siin foorumis teed? Olen lugenud su erinevaid kommentaare ja mulle küll tundus, et targutad igal teemal ja nagu oli ka näha, et enamustes teemat tundmata.....
Kõik teised siin jagavad oma kogemusi ning otsivad infot - kuidas paremini või odavamalt hakkama saada, aga sinul on vaja alati kõiki neid pahatahtlikult arvustada, näiteks "odavhotellidega harjunud ajud või odavreisijad". Miks kõik need, kes soovivad oma reisikulusid kokku hoida, on sinu meelest "odavinimesed"? Mida sa siit trip.ee-st üldse otsid? Mine ja ela oma Millennium Hilton hotellides kui soovid - trip.ee pole õige koht sinusugustele!

Snoop: Millegi pärast ei pea sinu kommentaar "Finnair müüs minu teada täitsa korraliku koguse neid 9000seid BKK pileteid. Ja nagu näha, oli pileteid saada küll pea igasse ajavahemikku" ikka paika.
Huvitav, miks küll esireas võitlejad ei saanud pileteid jaanuarisse või veebruarisse, kui sinu arvates oli reklaam igati "adekvaatne"? Aga noh, sellised kord need targutajad on - ise pole asjaga kursis, aga oma enese tarkusest on vaja ikka sõna sekka öelda.

To snoop:
ma oskan väga hästi lugeda ja olin kursis nende kampaaniatingimustega. Minu teada see foorum ongi selleks, et inimestega suhelda, infot otsida ja küsimusi esitada. Millegi pärast alati ikka leidub neid jobusid, kes isegi tavaliste küsimuste peale hakkavad pahatahtlikult targutama.

Ruuman - sinu pärast on mul hea meel. Hea, et kellegilgi vedas.